«Білюкс» — стельові інфрачервоні обігрівачі, які працюють в довгохвильовому і середньохвильовому діапазоні.

Їх часто плутають з популярними короткохвильовими випромінювачами. Такі обігрівачі ставлять на літніх верандах кафе: вони світять червоним видимим світлом. Вони прогрівають лише обмежену зону.

Випромінювання довгохвильових обігрівачів невидимо. Вони встановлюються під стелю і прогрівають стіни і предмети, які віддають тепло повітрю. Такі обігрівачі підходять для основного або додаткового опалення.

В якості випромінювача в середньохвильових вуличних «Білюкс» використовуються ТЕНи. Вони світяться малиновим світлом і можуть швидко прогріти приміщення цілком або працювати під навісом на відкритому повітрі з висоти до 10 метрів. У популярних короткохвильових випромінювачів використовується спіраль всередині кварцової трубки. Її термін служби вдвічі коротше, а робоча висота не перевищує трьох метрів.

Допомагає заощаджувати

Економніше теплової гармати або масляного радіатора, тому що працює циклами. Він прогріває приміщення і вимикається. Коли температура повітря знизиться, він знову запрацює.

Зберігає здоров’я

Масляні радіатори і теплові гармати піднімають пил і сушать повітря. Короткохвильові обігрівачі шкодять шкірі: довго під ними краще не перебувати. Випромінювання «Білюкс» наближено до природного випромінювання, тому комфортно сприймається організмом.

Не загориться

Випромінювачі нагріваються до 250°, тому між ними і корпусом укладають теплоізоляцію. У «Білюкс» використовується фетр. Він не горить при температурі понад 1500°, тому обігрівач не підпалить навіть дерев’яну стелю.

Коли ми відкрили перший офіс, в ньому не було центрального опалення і взимку там було дуже холодно. Ми опалювалися двома двухкіловаттнимі масляними радіаторами.

При -15° за вікном, в офісі було +4° і ми сиділи в куртках. Коли ми поставили чотири «Білюкс» по 1 кВт, ми прогріли офіс до +15…18°. В економічності ми переконалися самі: масляні радіатори не вимикали ні вдень ні вночі і спалили 1440 кВт*год за місяць, а «Білюкс» — 432 кВт*год.

Види обігрівачів

«Білюкс» бувають трьох типів: для побутового застосування, для промислових і торгових приміщень і для вулиці. Кожен тип обігрівачів проводиться в декількох модифікаціях з різною потужністю. Про те, який обігрівач підійде, можна дізнатися по телефону +380 67 531-02-50.

У 2016 році ми встановили 18 обігрівачів Білюкс Б1000 в Харківський ювелірний салон «Золотий вік», щоб рівномірно розподілити тепло по приміщенню. До «Білюкс» салон опалювали електричним котлом потужністю 18 кВт і тепловою завісою потужністю 9 кВт. Така система працювала неефективно, при -15° на вулиці в салоні було всього +4°. Покупці приходили, щоб підібрати пам’ятну прикрасу і щулилися, а співробітникам доводилося надівати теплий одяг.

Ми розрахували, що для прогріву магазину буде потрібно 18 обігрівачів. Стеля в «Золотий вік» була заввишки 5 метрів. Тому, щоб не прогрівати даремно повітря під стелею, ми опустили обігрівачі на 1 метр.

Коли магазин почав опалюватися тільки «Білюкс», температура повітря піднялася до 20°, клієнти і співробітники більше не мерзли. Електроспоживання знизилося з 27 кВт до 18 кВт.

Стати франчайзі «Білюкс»

Дізнатися про переваги та умови

Через зростання цін на опалювання, підвищується попит на енергозбережні системи опалювання. «Білюкс» пропонує компаніям і підприємцям стати франчайзі в своєму регіоні.

Франчайзі розраховує і продає системи опалення клієнтам і дилерам, доставляє обладнання і шукає нових клієнтів.

Ми навчаємо і підтримуємо ваших співробітників, допомагаємо з рекламою і наводимо клієнтів з головного сайту бренду.

Найпотужніший «Білюкс П4000» споживає 1,3 кВт*год при потужності 4 кВт. Він прогріє 50-метрове приміщення на 20°. Щоб тепло розсіювалося ефективніше, модуль рекомендується вішати на стелю заввишки від 5 до 20 метрів.

У 2005 році ми обладнали такими обігрівачами цех металообробки заводу ім. Т. Г. Шевченка. Площа цеху — 600 м². Ми встановили 12 обігрівачів загальною потужністю 48 кВт. Висота стелі в цеху — 8 метрів, тепло від «Білюкс» розсіюється і рівномірно прогріває простір цеху.

У 2009 році витрати на опалення цеху склали 2000 гривень.

У вересні 2013 року за допомогою «Білюкс» ми обігріли літній майданчик клубу «Арізона». Ми здали в оренду два обігрівача «Білюкс У2000» і один «Білюкс У1500». Більш потужні обігрівачі встановили вздовж стін шатра, а над столом — менш потужний. Ми направили обігрівачі так, щоб їх випромінювання зустрічалося. Гостям було тепло на святі, хоча ввечері температура опустилася до 10°.

Замовити систему інфрачервоного опалення

+380 67 531-02-50

Щоб інженери змогли розрахувати тип і кількість обігрівачів, повідомте їм площу підлоги і стелі, висоту стель, площу та висоту установки вікон.

Проекты

Блог

Конференция БИЛЮКС Лидеры переворота 2017

Наши дорогие партнеры! Приглашаем всех дилеров на Конференцию БИЛЮКС. Просто зарегестрируйтесь в форме, в ней же и ссылки на план мероприятия и телефон для справок: https://goo.gl/forms/GM0MNzTX9bc2VS753Наконец случится то, чего мы с трепетом ожидаем каждый год.

Опалення цеху електрикою. Газ в нокауті!

Ми амбітні, тому мета номер один в компанії «Білюкс» – це ПЕРЕВОРОТ В ОПАЛЕННІ. Тому в пріоритеті не продаж максимальної кількості обігрівачів, а ефективне вирішення проблем і головних болів клієнтів.

Отопление цеха электричеством. Газ в нокауте!

Мы амбициозны, поэтому цель номер один в компании «Билюкс» – это ПЕРЕВОРОТ В ОТОПЛЕНИИ. А значит, в приоритете не продажа максимального количества обогревателей, а эффективное решение проблем и головных болей клиентов.

8 - 10 ноября 2016 BILUX на выставке «ЭНЕРГОЭФФЕКТИВНОСТЬ. ВОЗОБНОВЛЯЕМАЯ ЭНЕРГЕТИКА - 2016»

Дорогие лидеры энергоэффективности!Партнер БИЛЮКС-Украина, киевская компания IEC приглашает всех вас на свой стенд В6-1 на выставке «ЭНЕРГОЭФФЕКТИВНОСТЬ.