Економні електрообігрівачі

Ви можете вибрати, самостійно розрахувати скільки і яких пристроїв знадобиться для приміщення, а ми продамо і доставимо обігрівач. На жаль, так ми не зможемо гарантувати, що все вийде і буде працювати як треба: щоб уникнути помилок і отримати допомогу в розрахунках і установки, зверніться до представника.

Гарантуємо тепло за встановлення обігрівачів представниками

Для магазину, офісу та дому

Білюкс Б1350

Новинка 2017. Побутовий прилад Б1350 в чорному корпусі і з чорної пластиною. Одночасне фарбування і анодування пластини збільшує коефіцієнт випромінювання на 17%. Таким чином, можна говорити про найбільшу ефективність чорного Білюкс серед всієї побутової лінійки.

Вивчити і замовити консультацію

Білюкс Б600

Досить увімкнути інфрачервоний пристрій, як через короткий час в приміщенні стане тепло. Рекомендується використовувати Б600 в кімнатах, де висота стелі не менше 2,2 і не більше 3 метрів.

Білюкс Bionic Б1350

Дизайнерський обігрівач створений для ефективного опалення з стелі не дуже високих побутових приміщень. З максимальним комфортом і економією. Найефективніше стельових обігрівачів з плоскою пластиною на 20%

Білюкс Шаттл Б600

Дизайнерська модель - для дитячих кімнат, магазинів дитячих іграшок, авіамоделістів і просто неординарних людей.

Білюкс Б1350

Побутовий прилад Б1350 - лідер з продажу 2017 року категорії «Опалення мереж магазинів» в Україні. Невелика доплата у вартості дає виграш в потужності на 30%, якщо порівнювати Б1350 і Б1000.

Білюкс Б1000

Чорна пластина Б1000 збільшує теплове випромінювання на 17% при однаковому споживанні енергії в порівнянні зі звичайною. Вплив інфрачервоного обігрівача на людину: чим довший хвиля у інфрачервоного обігрівача, тим більше часу можна перебувати під ним. Тому довгохвильовий обігрівач серії "А", "Б" і "П" використовується як система опалення в закритих приміщеннях, де постійно перебувають люди.

Промислові

Білюкс П2400

Коли висота стель в приміщенні досягає 12 метрів, то опалювати приміщення традиційними засобами стає складно - стане в нагоді П2400. Установка проводиться на стелі, арматурі освітлювальних систем, або за допомогою підвішування на троси.

Білюкс П2000

Перша модель промислової серії. Завдяки однофаз підключенню часто використовується і в побутових приміщеннях.

Білюкс П3000

Для приміщень з висотою стель до 15 метрів максимально, промислові обігрівачі П3000 можуть стати економною і екологічною системою опалення.

Для вулиці

Білюкс У9000

Новинка 2017 вуличному та промисловому опаленні. Cредневолновий інфрачервоний обігрівач У9000. Опалення приміщень з високими стелями до 20-ти метрів у театрах, будинках культури, спортзалах, в цехах над кран балками.

Вивчити і замовити консультацію

Білюкс У12000

Опалення приміщень з високими стелями, від 10-ти до 20-ти метрів у театрах, будинках культури, спортзалах, в цехах над кран балками.

EBERLE RTR-E XX21

Кімнатний термостат EBERLE RTR-E ХХ21 - типові пристрої, що використовуються в якості одного з компонентів управління системою центрального опалення і стельового опалення.

Білюкс У4000

Вуличний обігрівач ефективний і на відкритому повітрі, і в приміщенні. Можна використовувати У4000 в якості основного джерела тепла або для локального обігріву.

Білюкс У6000

Билюкс У6000 використовується для опалення приміщень з висотою стелі від 5 до 20 метрів. В якості єдиного джерела тепла може нагріти площа до 60 кв м.

Білюкс У1500

У лінійці вуличних інфрачервоних обігрівачів Білюкс в 1500 є молодшою ​​моделлю. Енергозберігаючий пристрій підходить для обігріву майданчиків на відкритому повітрі, а також може стати джерелом локального тепла для кафе, барів, ресторанів.

Білюкс У2000

Модель з лінійки вуличних обігрівачів, яка підійде для організації локального тепла, а також основного способу опалення приміщення або відкритого майданчика кафе, бару, ресторану.

Теплорозрахунок

Електричні обігрівачі. Домашнє тепло і затишок можуть бути економними

Тарифи все піднімаються, а система центральної подачі тепла часто не справляється зі своїми обов'язками. Тому економічне електроопалення зараз є більш ніж актуальною темою. Економність обігрівачів безпосередньо залежить від сукупності їх технічних характеристик.

Економні електрообігрівачі - ККД

економічні обігрівачіВід коефіцієнта корисної дії залежить наскільки якісно обігрівач виконує своє основне завдання - нагрівання приміщення. У інфрачервоних опалювальних приладах цей показник є досить високим. Він здатний нагріти кімнату в 4 рази швидше, ніж інші обігрівачі. З його допомогою можна створити досить економне електричне опалення в будинку.

Швидкість нагріву

Найшвидшими в обігріві приміщення вважаються теплові вентилятори, але так як вони споживають значну кількість електроенергії - їх неможливо назвати ощадливими. На відміну від економних електричних обігрівачів інфрачервоного типу. Вони за рахунок нагріву навколишніх предметів, а не повітря в приміщенні, ефективно справляються зі своєю роботою.

Споживання електроенергії

Існують економні електрообігрівачі настінного типу, споживання електрики яких досить низьке, всього 350 Вт/год. Крім того, це поєднується ще й з високою швидкістю нагрівання повітря.

Терморегулятор

Наявність терморегулятора може зробити будь-який тип електрообігріву трошки економічніше. Прикрутивши температуру до комфортного значення, можна скоротити енергоспоживання навіть масляного обігрівача. Але це допоможе лише, коли на вулиці не дуже холодно і великий нагрів не потрібний.

Керамічна панель

Не так давно, на ринку з'явилися нові системи для обігріву, які зараз називають найбільш економними - керамічні електронагрівальні панелі. Вони споживають енергії на 20 - 30% менше, в порівнянні з іншими системами. А їх нагрівальний елемент, виконаний з кераміки, має більший коефіцієнт тепловіддачі. Добрими можна вважати ті електрообігрівачі, економічні властивості яких поєднуються з їх ефективністю.

Результат

Потужність Білюкса

1 574 Вт

Потужність традиційного опалення

2 430 Вт

Залишились питання?