Електричне опалення

Гарантуємо тепло за встановлення обігрівачів представниками

Білюкс Б600

2399 ГРН
0.0267 BTC

Досить увімкнути інфрачервоний пристрій, як через короткий час в приміщенні стане тепло. Рекомендується використовувати Б600 в кімнатах, де висота стелі не менше 2,2 і не більше 3 метрів.

Білюкс Чорний Б1350

3799 ГРН
0.0423 BTC

Новинка 2017. Побутовий прилад Б1350 в чорному корпусі і з чорної пластиною. Одночасне фарбування і анодування пластини збільшує коефіцієнт випромінювання на 17%. Таким чином, можна говорити про найбільшу ефективність чорного Білюкс серед всієї побутової лінійки.

Білюкс Bionic Б1350

3999 ГРН
0.0446 BTC

Дизайнерський обігрівач створений для ефективного опалення з стелі не дуже високих побутових приміщень. З максимальним комфортом і економією. Найефективніше стельових обігрівачів з плоскою пластиною на 20%

Білюкс Шаттл Б600

3599 ГРН
0.0401 BTC

Дизайнерська модель - для дитячих кімнат, магазинів дитячих іграшок, авіамоделістів і просто неординарних людей.

Білюкс Б1350

3299 ГРН
0.0368 BTC

Побутовий прилад Б1350 - лідер з продажу 2017 року категорії «Опалення мереж магазинів» в Україні. Невелика доплата у вартості дає виграш в потужності на 30%, якщо порівнювати Б1350 і Б1000.

Теплорозрахунок

Електричне опалення для квартири

електроопалення крартириОпалення квартири - завжди найбільша частина витрат на комуналку. Зараз багато хто замислюється про альтернативні економічно вигідні варіанти. Автономне опалення квартири електрикою за допомогою наших середньохвильових і довгохвильових інфрачервоних обігрівачів - чудова альтернатива звичній опалювальній системі квартири. Електричне опалення в квартирі з використанням ІЧ-обладнання - надійний, перевірений, ефективний і зручний засіб обігріву приміщення і терморегуляції. Нагрівання приміщення відбувається внаслідок нагрівання не повітря, а поверхонь. Це забезпечує низьку інертність приладів. Приміщення буде швидко нагріватися, довго підтримуватися стабільна температура, і довго буде остигати кімната. Це дуже економічно вигідно.

Також саме повітря буде не пересушеним. Це корисно для організму. Щоб організувати електричне опалення для квартири, за допомогою інфрачервоних випромінювачів, не потрібно особливих умов. Монтаж такого устаткування для електричного опалення квартири не вимагає попередньої підготовки і спеціальних навичок. Такий спосіб електричного опалення в квартирі не складний в експлуатації. Адже обладнання не потребує особливого догляду та обслуговування.

Головне правильно визначити площу приміщення, обрати відповідну за потужністю і розміром модель інфрачервоного обігрівача. Відповідно до інструкції правильно розташувати прилад, для досягнення максимальної ефективності та тепловіддачі.

Найкраще встановлювати панелі на стелі, незалежно від висоти кімнати. Потрібно також використовувати потрібні кріпильні матеріали, і витримувати відстані, які обумовлені технічною документацією. Інфрачервоні обігрівачі не вимагають особливих характеристик електропроводки, тому можуть бути встановленими в будь-який квартирі. Таке опалення гарне і тим, що воно пожежобезпечне. Адже агрегат за допомогою встановленого термостата контролює температуру в приміщенні, автоматично відключається. Це запобігає перегріванню приладу. Можна встановити потрібну температуру, і вибрати відповідний режим роботи. Так ви не тільки зможе заощадити кошти, але і забезпечити безпеку житла.

Можливості придбання

електричне опалення квартири Якщо ви шукаєте альтернативні, економічно вигідні, автономні варіанти, щоб організувати електричне опалення квартири, то ми вам в цьому допоможемо. У нас представлено багато моделей інфрачервоних обігрівачів, різної потужності, розміру, з різними функціональними можливостями. Жителі всієї країни мають можливість придбати ці надійні, зручні та ефективні прилади. У нас є дилери в багатьох містах України. Ви зможете отримати кваліфіковані консультації, потрібну інформацію, і неперевершений сервіс. Так ви зможе істотно заощадити кошти, і забезпечити затишок і комфорт в будинку.

Дивіться також: кращі обігрівачі для квартири, обігрівачі, опалення гаража, автономне опалення в квартирі, настінний обігрівач.

Результат

Потужність Білюкса

1 574 Вт

Потужність традиційного опалення

2 430 Вт

Залишились питання?