Є хороші товари, дуже хороші і німецькі!

Німеччина Аргентина 2014

Німецька якість: доведено на практиці!

13 липня та й сьогодні весь день Німеччина святкує перемогу на чемпіонаті світу в 4-й раз! 1:0 в нелегкій боротьбі з “везучими” аргентинцями зробили німецьку збірну №1 у світовому футболі!Німеччина-Чемпіони!

А апогеєм форми німців було 9 липня 2014 року, коли ранкові друковані видання та новинні сайти «наввипередки» підносили сенсаційну новину тим , хто ще не знав про головну подію Чемпіонату Світу з футболу. Німеччина буквально розгромила бразильську збірну у поєдинку, який закінчився рахунком 7:1. Така перемога зламала всі шаблони, існуючі в світовій свідомості. Не секрет, що бразильські гравці вважаються одними з найшвидших і результативних у такому виді спорту як футбол. На одинадцятій хвилині першості розгром тільки почався. Хто б міг подумати, що «страждання» бразильців не закінчаться тільки першим таймом. Вболівальники бразильської збірної були настільки засмучені тим, що відбувається, що буквально не могли стримати сльози.

Бразилія Німеччина 7:1А німці продовжили наступ і довели рахунок «до межі» – 7:0. Насилу на останній хвилині бразильці уникли програшу «всуху», забивши єдиний гол у німецькі ворота. Так Німеччина виявилася в фіналі ЧС! Бразильські гравці не зуміли виправдати довіри п’ятдесяти тисяч глядачів, які затамувавши подих спостерігали за кожним рухом на полі. Для бразильців програш – велика трагедія в масштабах країни: мабуть, відповідальність перед глядачами в якийсь момент зіграла злий жарт з командою.

Терпіння і труд все перетруть.

Отже, німецька збірна з футболу довела, що «терпіння і труд все перетруть». Зіграність складу і прилив «молодої крові» до складу команди зіграли важливу роль для Німеччини на шляху до перемоги. До слова сказати, інфрачервоні системи «Білюкс» оснащені поліамідними колодками WAGO німецьких виробників. Може, вистачить вимірювати життя усталеними шаблонами і мерзнути, обігріваючись «дідівськими» способами? Інноваційні моделі опалювальних систем для багатьох клієнтів стали справжньою знахідкою, а безвідмовність роботи системи підтверджена німецькою якістю.