Шкода інфрачервоного обігрівача або користь?

Користь інфрачервоного обігрівача

Шкода інфрачервоних обігрівачів: відкрите обговорення

  • Інфрачервоні обігрівачі стали мегапопулярним приладами, які використовуються і в побуті, і в промисловості, і на вулиці.
  • Недовірливість покупців і відомості, що постійно з’являються, про те, що інфрачервоне випромінювання є шкідливим для організму, ставлять у безвихідь.
  • Особливо, коли поєднання «інфрачервоні промені» асоціюється в підсвідомості з ультрафіолетовим або радіаційним випромінюванням.

Інфрачервоні промені небезпечні?

  • Не плутайте УФ та ІЧ промені!
  • Сонце – джерело обох видів випромінювання.
  • Тільки інфрачервоні промені абсолютно нешкідливі, а ось ультрафіолет може завдати шкоди здоров’ю.

Випромінювання, яке використовується в довгохвильових стельових обігрівачів Білюкс, відноситься до середньої і короткої частини спектра. Також можна провести аналогію зі шкодою синьої лампи для прогрівання. Що завгодно в великих кількостях може надати шкоду!

Дотримуючись правильного дозування ІЧ-випромінювання, грамотно розрахувавши потужність приладу, можна насолоджуватися безпечним теплом постійно.

Не можна порівнювати ІЧ-промені з СВЧ хвилями! Це різні типи випромінювання. Тіло людини випромінює тепловолни, тому організм позитивно сприймає інфрачервоні промені.

Шкода для здоров’я

Багато хто чув про інфрачервоні сауни, в основі роботи яких лежить подібний принцип прогрівання, як і в довгохвильових системах Білюкс.

Вважається, що випромінювання бореться з шкідливими мікроорганізмами, прискорює регенерацію тканин, розслаблює нервову систему.

Довгий спрямований прогрів інфрачервоними променями може призвести до деякого пересушування шкіри, але ви ж не збираєтеся цілий день сидіти під променями! Крім того, масляні радіатори сушать повітря ще більше.

Відкриті джерела тепла і світлові ІЧ

Якщо ви тільки повернулися з морозу, і хочете погрітися, то можна на деякий час розташуватися поблизу джерела тепла. Спати близько світлового інфрачервоного обігрівача не рекомендується, так як це небезпечно і шкідливо.

До речі, відчуття від світлових короткохвильових системи такий же як і від каміна. Відкрите полум’я – потужне джерело короткохвильового ІЧ-випромінювання, але це ж не заважає вам сидіти біля багаття?

Як уникнути впливу надлишкового випромінювання?

  • Зменшити вплив інфрачервоної системи можна, дотримуючись простих правил установки і експлуатації. Причому для побутового опалення застосовуються виключно довгохвильові інфрачервоні системи.

  • Пристрій має бути розташоване в дальньому кутку кімнати, а не бути постійно спрямованим на людину. Кімната прогріється, а ви не потрапите під прямий вплив променів.

  • Надпотужні обігрівачі не потрібні! Підбирайте обігрівач так, щоб його потужності якраз вистачало на конкретний обсяг приміщення. Якщо виконати розрахунок важко, допоможуть експерти компанії Білюкс.

  • Правильне розташування інфрачервоного стельового обігрівача має бути таким, щоб впливати на меблі, стіни, поверхні, а не на людину.

Недоліки «перетворилися» в гідності!

Ранні моделі інфрачервоних приладів, безумовно, мали недоліки. Спочатку обігрівачі використовувалися тільки для обігріву концертних залів, ангарів, ринків, стадіонів. Для побутової експлуатації підійдуть стельові системи невеликої потужності.

Багато покупців бояться купувати підлогові моделі, побоюючись, що вони можуть перекинутися і спричинити пожежу. Вихід із ситуації – довгохвильові стельові системи, які надійно закріплені у верхній частині кімнати. В порівнянні з іншими видами опалювання витрати на монтаж приладів несуттєві, а профілактику роботи не потрібно.

Інфрачервоні обігрівачі – кращий варіант для приміщень з підвищеною вологістю або вогкістю . Кращого джерела для знищення шкідливих мікробів і плісняви годі й шукати.

Будьте уважні! Деякі недобросовісні компанії використовують при виробництві речовини, які шкідливі для людини. При нагріванні обігрівач починає виділяти токсичні речовини, роблячи прилад небезпечним для людини.

Тому краще купувати інфрачервоні обігрівачі у перевірених виробників, таких як компанія Білюкс.

Це кліматична техніка майбутнього, а завдяки безпеки і екологічності інфрачервоні прилади займають лідерську позицію на ринку опалювальної техніки.