Опалення цеху

Харків
Проекти
вул. Академіка Павлова 120 (колишн. ТАРГЕТ)
(095) 555-44-44
Проблема

Склад перероблений під робочі місця цеху, який повністю промерзає - опалення його не так просто, але потрібен тільки обігрів на робочих місцях.

Рішення

Для вирішення проблеми з зональним опаленням, встановили середньохвильові інфрачервоні обігрівачі Білюкс серії У 6000.

Результат

Під час включених обігрівачів температура на столі досягає +24 градуса і на підлозі +16, а в зоні де не досягає обігрівачів підлогу +5 градусів.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.