Опалення глядацького залу в театрі Музкомедії

Харків
Проекти
вул. Молочна, 38, 505
(095) 555-44-44
Проблема

Харківський академічний театр музичної комедії - це, так званий, "першопроходець" - перший в Україні театр вищезгаданого жанру. Будівля театру, споруди, датованої 1929 роком, з великою площею залу для глядачів, висотою стель до 14 м, а також практично повною відсутністю теплоізоляції - є непростим завданням в галузі опалення.

Рішення

Враховуючи те, що комфортна температура в залі для глядачів необхідна тільки на час проведення концертів, було прийнято рішення на установку інфрачервоних обігрівачів Білюкс серії "У", тому що вони відрізняються потужним тепловим потоком і швидко виходять на робочий режим.

Результат

Швидкий прогрів потрібної зони (залу для глядачів) - за 30 хвилин. Економія, в порівнянні з іншими видами опалення, до 60%.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.