Опалення квартири

Харків
Проекти
вул. Академіка Павлова 120 (колишн. ТАРГЕТ)
(095) 555-44-44
Проблема

Додаткове опалення вітальні в квартирі в міжсезоння, коли відключають центральне опалення або її замало до +22 градусів.

Рішення

Електричні обігрівачі Білюкс загальною потужністю 1,2 кВт (Билюкс Б600 - 2 шт) на площу 20 м2. Контроль температури забезпечує механічний терморегулятор Eberle RTR 6121

Результат

Витрати на додаткове опалення кімнати склали 43 грн за 6 місяців Зими і 22 грн осінь-весна. Обслуговування ніякого, максимум перед сезоном протерти пластину і витерти пил на задній стінці обігрівача. Споживання електроенергії за 6 місяців зими + міжсезоння: 65 грн

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.