Вибір обігрівачів

Ви можете вибрати, самостійно розрахувати скільки і яких пристроїв знадобиться для приміщення, а ми продамо і доставимо обігрівач. На жаль, так ми не зможемо гарантувати, що все вийде і буде працювати як треба: щоб уникнути помилок і отримати допомогу в розрахунках і установки, зверніться до представника.

Гарантуємо тепло за встановлення обігрівачів представниками

Для дому

Білюкс Чорний Б1350

Новинка 2017. Побутовий прилад Б1350 в чорному корпусі і з чорної пластиною. Одночасне фарбування і анодування пластини збільшує коефіцієнт випромінювання на 17%. Таким чином, можна говорити про найбільшу ефективність чорного Білюкс серед всієї побутової лінійки.

Вивчити і замовити за 3569 гривень

Білюкс Б400

2099 гривень

Новинка 2016! Молодша модель з серії "Б". Для опалення маленьких кімнат, ванної, туалету, теплички. А також оптимальний для тваринницьких ферм, птахоферм і господарських приміщень з низькими стелями.

Білюкс Б1000

3099 гривень

Система обігрівачів Б1000 ефективна в якості основного, однозмінного або додаткового опалення в закритих приміщеннях з висотою стелі до 5 м, якщо висота їх підвісу на стелі до 3,5 м.

Білюкс Б600

2299 гривень

Досить увімкнути інфрачервоний пристрій, як через короткий час в приміщенні стане тепло. Рекомендується використовувати Б600 в кімнатах, де висота стелі не менше 2,2 і не більше 3 метрів.

Білюкс Bionic Б1350

3899 гривень

Дизайнерський обігрівач створений для ефективного опалення з стелі не дуже високих побутових приміщень. З максимальним комфортом і економією. Найефективніше стельових обігрівачів з плоскою пластиною на 20%

Білюкс Шаттл Б600

3399 гривень

Дизайнерська модель - для дитячих кімнат, магазинів дитячих іграшок, авіамоделістів і просто неординарних людей.

Білюкс Б1350

3199 гривень

Побутовий прилад Б1350 - лідер з продажу 2017 року категорії «Опалення мереж магазинів» в Україні. Невелика доплата у вартості дає виграш в потужності на 30%, якщо порівнювати Б1350 і Б1000.

Білюкс Ч/б Б1000

3369 гривень

Чорна пластина Б1000 збільшує теплове випромінювання на 17% при однаковому споживанні енергії в порівнянні зі звичайною. Вплив інфрачервоного обігрівача на людину: чим довший хвиля у інфрачервоного обігрівача, тим більше часу можна перебувати під ним. Тому довгохвильовий обігрівач серії "А", "Б" і "П" використовується як система опалення в закритих приміщеннях, де постійно перебувають люди.

Промислові

Білюкс П2400

5099 гривень

Коли висота стель в приміщенні досягає 12 метрів, то опалювати приміщення традиційними засобами стає складно - стане в нагоді П2400. Установка проводиться на стелі, арматурі освітлювальних систем, або за допомогою підвішування на троси.

Білюкс П2000

4899 гривень

Перша модель промислової серії. Завдяки однофаз підключенню часто використовується і в побутових приміщеннях.

Білюкс П3000

6699 гривень

Для приміщень з висотою стель до 15 метрів максимально, промислові обігрівачі П3000 можуть стати економною і екологічною системою опалення.

Для вулиці

Білюкс У2000

Модель з лінійки вуличних обігрівачів, яка підійде для організації локального тепла, а також основного способу опалення приміщення або відкритого майданчика кафе, бару, ресторану.

Вивчити і замовити за 4099 гривень

Білюкс У12000

14999 гривень

Опалення приміщень з високими стелями, від 10-ти до 20-ти метрів у театрах, будинках культури, спортзалах, в цехах над кран балками.

Білюкс У9000

13999 гривень

Новинка 2017 вуличному та промисловому опаленні. Cредневолновий інфрачервоний обігрівач У9000. Опалення приміщень з високими стелями до 20-ти метрів у театрах, будинках культури, спортзалах, в цехах над кран балками.

EBERLE RTR-E XX21

дог. гривень

Кімнатний термостат EBERLE RTR-E ХХ21 - типові пристрої, що використовуються в якості одного з компонентів управління системою центрального опалення і стельового опалення.

Білюкс У4000

7799 гривень

Вуличний обігрівач ефективний і на відкритому повітрі, і в приміщенні. Можна використовувати У4000 в якості основного джерела тепла або для локального обігріву.

Білюкс У6000

7999 гривень

Билюкс У6000 використовується для опалення приміщень з висотою стелі від 5 до 20 метрів. В якості єдиного джерела тепла може нагріти площа до 60 кв м.

Білюкс У1500

3899 гривень

У лінійці вуличних інфрачервоних обігрівачів Білюкс в 1500 є молодшою ​​моделлю. Енергозберігаючий пристрій підходить для обігріву майданчиків на відкритому повітрі, а також може стати джерелом локального тепла для кафе, барів, ресторанів.

Теплорозрахунок

Опалення в гаражі: потрібно чи ні

настенный обогревательГараж для автомобіліста має велике значення, так як саме в цьому приміщенні зберігається його «залізний кінь». Тому щоб продовжити термін експлуатації автомобіля, знизити ймовірність погіршення стану кузова необхідно потурбуватись про належну температуру всередині приміщення в холодну пору року. Та й до того ж проводити поточний ремонт транспортного засобу набагато приємніше в теплому гаражі. Як же організувати опалення гаража, адже теплі комфортні умови життєво важливі для будь-якого автомобіля.

Навіщо потрібен теплий гараж

По-перше, сніг і лід, який потрапляє в гараж, підвищує рівень вологи всередині приміщення, що погано відображається на стані кузова автомобіля, так як виникає ризик появи корозії. У гаражі, який обігрівається, де є хороша вентиляція, волога довго не затримується, а значить і ймовірність появи корозії мінімальна.

По-друге, в теплому приміщенні здійснювати запуск і прогрів двигуна набагато простіше, і швидше, що позитивно відображається на терміні експлуатації акумуляторної батареї, стартера, та й в принципі і всього мотора.

По-третє, ремонтувати, апгрейдити свій автомобіль в теплому гаражі набагато приємніше, ніж в холодному.

Способи опалення гаража

На сьогоднішній день організувати опалення гаража не є великою проблемою. Найголовніше це обрати спосіб обігріву. Існують такі варіанти організації опалення в гаражі:

  1. водяне;
  2. твердим паливом;
  3. електрикою;
  4. газове;
  5. відпрацьованим маслом;
  6. мобільними опалювальними приладами.

Кожен з вищевказаних варіантів має свої переваги і недоліки. Все залежить від технічних характеристик гаража, його розмірів, матеріалів які використовувалися в його будівництві, наявності в ньому вже підготовлених комунікацій, доступності тих чи інших енергоносіїв, необхідність використовувати постійне опалення або тимчасове.

Результат

Потужність Білюкса

1 574 Вт

Потужність традиційного опалення

2 430 Вт