Вибір обігрівачів

Ви можете вибрати, самостійно розрахувати скільки і яких пристроїв знадобиться для приміщення, а ми продамо і доставимо обігрівач. На жаль, так ми не зможемо гарантувати, що все вийде і буде працювати як треба: щоб уникнути помилок і отримати допомогу в розрахунках і установки, зверніться до представника.

Гарантуємо тепло за встановлення обігрівачів представниками

Для дому

Білюкс Чорний Б1350

Новинка 2017. Побутовий прилад Б1350 в чорному корпусі і з чорної пластиною. Одночасне фарбування і анодування пластини збільшує коефіцієнт випромінювання на 17%. Таким чином, можна говорити про найбільшу ефективність чорного Білюкс серед всієї побутової лінійки.

Вивчити і замовити за 3399 гривень

Білюкс Б400

1999 гривень

Новинка 2016! Молодша модель з серії "Б". Для опалення маленьких кімнат, ванної, туалету, теплички. А також оптимальний для тваринницьких ферм, птахоферм і господарських приміщень з низькими стелями.

Білюкс Б1000

2 899 гривень

Система обігрівачів Б1000 ефективна в якості основного, однозмінного або додаткового опалення в закритих приміщеннях з висотою стелі до 5 м, якщо висота їх підвісу на стелі до 3,5 м.

Білюкс Б600

2199 гривень

Досить увімкнути інфрачервоний пристрій, як через короткий час в приміщенні стане тепло. Рекомендується використовувати Б600 в кімнатах, де висота стелі не менше 2,2 і не більше 3 метрів.

Білюкс Bionic Б1350

3699 гривень

Дизайнерський обігрівач створений для ефективного опалення з стелі не дуже високих побутових приміщень. З максимальним комфортом і економією. Найефективніше стельових обігрівачів з плоскою пластиною на 20%

Білюкс Шаттл Б600

3299 гривень

Дизайнерська модель - для дитячих кімнат, магазинів дитячих іграшок, авіамоделістів і просто неординарних людей.

Білюкс Б1350

2999 гривень

Побутовий прилад Б1350 - лідер з продажу 2017 року категорії «Опалення мереж магазинів» в Україні. Невелика доплата у вартості дає виграш в потужності на 30%, якщо порівнювати Б1350 і Б1000.

Білюкс Ч/б Б1000

2899 гривень

Чорна пластина Б1000 збільшує теплове випромінювання на 17% при однаковому споживанні енергії в порівнянні зі звичайною. Вплив інфрачервоного обігрівача на людину: чим довший хвиля у інфрачервоного обігрівача, тим більше часу можна перебувати під ним. Тому довгохвильовий обігрівач серії "А", "Б" і "П" використовується як система опалення в закритих приміщеннях, де постійно перебувають люди.

Промислові

Білюкс П2400

4 799 гривень

Коли висота стель в приміщенні досягає 12 метрів, то опалювати приміщення традиційними засобами стає складно - стане в нагоді П2400. Установка проводиться на стелі, арматурі освітлювальних систем, або за допомогою підвішування на троси.

Білюкс П2000

4599 гривень

Перша модель промислової серії. Завдяки однофаз підключенню часто використовується і в побутових приміщеннях.

Білюкс П3000

6299 гривень

Для приміщень з висотою стель до 15 метрів максимально, промислові обігрівачі П3000 можуть стати економною і екологічною системою опалення.

Для вулиці

Білюкс У2000

Модель з лінійки вуличних обігрівачів, яка підійде для організації локального тепла, а також основного способу опалення приміщення або відкритого майданчика кафе, бару, ресторану.

Вивчити і замовити за 3899 гривень

Білюкс У12000

14999 гривень

Опалення приміщень з високими стелями, від 10-ти до 20-ти метрів у театрах, будинках культури, спортзалах, в цехах над кран балками.

Білюкс У9000

13799 гривень

Новинка 2017 вуличному та промисловому опаленні. Cредневолновий інфрачервоний обігрівач У9000. Опалення приміщень з високими стелями до 20-ти метрів у театрах, будинках культури, спортзалах, в цехах над кран балками.

EBERLE RTR-E XX21

дог. гривень

Кімнатний термостат EBERLE RTR-E ХХ21 - типові пристрої, що використовуються в якості одного з компонентів управління системою центрального опалення і стельового опалення.

Білюкс У4000

7399 гривень

Вуличний обігрівач ефективний і на відкритому повітрі, і в приміщенні. Можна використовувати У4000 в якості основного джерела тепла або для локального обігріву.

Білюкс У6000

7699 гривень

Билюкс У6000 використовується для опалення приміщень з висотою стелі від 5 до 20 метрів. В якості єдиного джерела тепла може нагріти площа до 60 кв м.

Білюкс У1500

3699 гривень

У лінійці вуличних інфрачервоних обігрівачів Білюкс в 1500 є молодшою ​​моделлю. Енергозберігаючий пристрій підходить для обігріву майданчиків на відкритому повітрі, а також може стати джерелом локального тепла для кафе, барів, ресторанів.

Теплорозрахунок

Варіант опалювальної системи заміського будинку

опалення заміського будинкуЄ багато різних варіантів, щоб забезпечити опалення заміського будинку. Але не всі ці методи економічно вигідні, надійні і зручні. Не завжди це легко, не завжди дозволяє бюджет. І при всьому при цьому не гарантується результат: стабільна температура в приміщення, економність і комфорт користування. Можна вдатися до різних способів, щоб організувати опалення в заміському будинку. Це може бути газове опалення, альтернативні природні методи отримання енергії, або опалення заміського будинку електрикою. Ціна на газ зараз не прогнозована, і дуже висока. Альтернативні природні методи отримання енергії в нашій країні ще не популярні, не надто доступні, і сильно дорогі. Залишається електричне опалення заміського будинку. Якщо це невеликий будинок, то ставити котел, і робити розводку системи по дому економічно не вигідно. Навіть при великій площі будинку, витрати на установку і обслуговування такого електричного опалення заміського будинку не окупляться. Добрий варіант - інфрачервоні обігрівачі. Якщо ви хочете мати надійне, перевірене, якісне, зручне, комфортне і економічне опалення заміського будинку, то такі агрегати допоможуть в цьому. У них є безліч позитивних характеристик і якостей, а також особливих властивостей і переваг.

Переваги інфрачервоних обігрівачів

Якщо організувати опалення заміських будинків використовуючи інфрачервоні обігрівачі, можна досягти затишку і комфорту. Адже незалежно від площі, і висоти стель, незалежно від температури повітря на вулиці і в самому приміщенні, прилад може підтримувати постійно стабільну температуру в кімнаті. Це відбувається завдяки термостату, на якому ви зможе встановити бажану температуру, і задати режим роботи. Сам принцип роботи таких обігрівачів особливий. Адже відбувається нагрів не найбільш повітря в приміщенні, а поверхонь. Це забезпечує низьку інертність приладу. Охолодження відбувається повільно, а нагрів швидко. Також обігрівач може працювати в автономному режимі, без нагляду. Це дуже безпечно. Перевагою такого обігрівального обладнання також є простота його установки і експлуатації. Головне дотримуватися всіх рекомендацій і технічні інструкції, щоб домогтися максимальної ефективності і правильності роботи обігрівача. Якщо ви збираєтеся організувати за допомогою наших інфрачервоних випромінювачів опалення заміського будинку, ціна вас приємно порадує. Як і великий вибір. Є моделі різної потужності, для різної площі, з різними додатковими функціональними можливостями. У нас ви може отримати професійні консультації, і отримати відмінний сервіс. А також придбати надійний, якісний, перевірений і економний обігрівач.

Результат

Потужність Білюкса

1 574 Вт

Потужність традиційного опалення

2 430 Вт