Обігрів кіоску “Сувеніри”у Львові

Львів
Проекти
вул. Володимира Великого, 2, оф. 606
(095) 274-74-34
Проблема

Створити теплу зону у холодному дерев"яному кіоску, Оскільки вся площа в кіоску використана для розміщення сувенірної продукції для опалення ідеально підійшов інфрачервоний стельовий обігрівач

Рішення

Одже, для опалення використали електричні інфрачервоні обігрівачі ТМ Білюкс серії Б600 . Тому що висота h 2.0 і площа приміщення близько 4 кв.м. Найголовніше проблему вирішили - створили зональний обігрів.

Результат

Продацю сувенірів конфортно та тепло на робочому місці. Одже, вдень температура піднімається до +18 -20С , вночі + 10С., Ще сувеніри у зимово - весняно - осінній період гарно зберігаються немає сирості та сухо.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.