Переваги інфрачервоних обігрівачів

Переваги інфрачервоних обігрівачів

Використовуйте можливості майбутнього вже зараз!

  • Інфрачервоні обігрівачі зайняли міцну нішу серед обігрівальних приладів: сьогодні випромінювачі використовують як в побуті, так і в промисловості.
  • В результаті досліджень доведено, що інфрачервоні випромінювачі – найбільш вигідні і ефективні для опалювання приміщень різного призначення.
  • Складно назвати альтернативу м’якому інфрачервоному теплу для обігріву робочих місць, відкритих майданчиків, виробничих приміщень.

Окупність інфрачервоних обігрівачів втричі вище

  • Порівнюючи з традиційними опалювальними приладами, можна з упевненістю сказати, що окупність інфрачервоних обігрівачів втричі вище!
  • Багато підприємств переходили з дизельного опалення на інфрачервоне, і всі витрати окупалися протягом року.
  • Поряд з привабливістю економічних показників, варто відзначити надійність систем.
  • Інфрачервоні обігрівачі Білюкс враховують всі важливі чинники, в тому числі, створення комфортного режиму при великій висоті і площі приміщень.
  • Чехія, відрізняється найжорсткішими вимогами до норм шкідливих викидів серед європейських країн, оцінила переваги інфрачервоних приладів.
  • Так обігрівачі стали називати екологічно чистими.

Дія на людину і інтенсивність випромінювання

Інфрачервоні обігрівачі створюють тепло, подібне сонячному, але не можна плутати ІЧ-випромінювання з ультрафіолетом. Саме інфрачервоне тепло використовується в медицині, завдяки корисному впливу на організм. Інфрачервоні промені середньої довжини – найбільш корисні. Наше тіло випромінює теплові хвилі подібної довжини, тому організм сприймає інфрачервоне тепло із задоволенням.

Важлива перевага інфрачервоних обігрівачів – нагрівання поверхонь і предметів. Основна маса обігрівачів гріє повітря: звідси зменшення вологості в приміщення, спалювання кисню, погане самопочуття. До цього варто додати неприємний запах гару від частинок пилу і викид шкідливих речовин при нагріванні. Інфрачервоні промені є особливою енергетичною формою, яка знищує мікроорганізми, але при цьому не шкодить об’єкту.

Що стосується інтенсивності випромінювання приладів, то тут слід проявити пильність. Нормою вважається показник до 350Вт/м2. Грамотний підбір обладнання дозволить рівномірно розподілити тепло в будинку або офісі.

В пошуках місця для установки

Найбільш зручним місцем розташування для інфрачервоних обігрівачів є стеля. Якщо неможливо встановити прилад на стельовій зоні, можна закріпити обігрівачі на стіні.

Який варіант найбільш зручний?

Установка на стелі дає можливість максимально звільнити площу, зберегти підлогу вільною. Завдяки найбільш вдалому положенню, обігрівачі Білюкс швидко нагрівають приміщення. Тепло зверху насичує повітря, нагріваючи предмети, підлогу, стіни. Декор опалювальних систем підходить до будь-якого інтер’єру.

Настінні інфрачервоні електричні системи багато в чому схожі на стельові пристрої. Максимальна температура нагрівання корпусу становить +90 градусів, а це гарантує безпеку домашніх вихованців і дітей. Щоб уникнути перегріву, краще не розташовувати настінні пристрої поруч з меблями з дерева.

Добре зарекомендували себе настінні пристрої для обігріву в сауні, лазні або на веранді. Подвійна ізоляція виключає проникнення вологи усередині і замикання системи. Задня панель настінного інфрачервоного обігрівача нагрівається до +45 градусів, тому його можна монтувати навіть у дерев’яному зрубі.

Суцільна вигода

1. Економія.

При використанні інфрачервоних електричних обігрівачів, існує можливість знизити температуру на кілька градусів. Цей температурний нюанс буде абсолютно невідчутний для людини, зате допоможе заощадити на енергоресурсах. Зниження температури на 1 градус – еквівалент 5% економії енергії. Можна довірити роботу обладнання терморегуляторам, які будуть контролювати клімат в будинку.

2. Монтаж.

Для установки ІЧ-систем не потрібна котельня або примусова вентиляція. Монтаж настільки простий, що з ним легко впоратися будь-яка людина, що вивчила інструкцію. При установці слід дотримуватися безпечну відстань до предметів і поверхонь. Розмістити прилади на стелі можна за допомогою плаваючих штатних кронштейнів. Остаточний монтаж інфрачервоного пристрою виконують за допомогою дюбелів і гаків, що входять в комплектацію.

3. Надійність і безпека.

Термін експлуатації інфрачервоного обладнання становить близько 25 років. Чи варто порівнювати обладнання з гарантією на чверть століття з іншими пристроями – сезонниками? Під час роботи інфрачервоний випромінювач не відтворює звуків. Тому можна сміливо залишати включеним прилад навіть в нічний час: вас не потурбує зайвий шум.

Захист від перегріву забезпечить терморегулятор. Розумний прилад буде стежити за відповідністю заданим режимом температур. Як тільки температура опуститься нижче встановленої норми, інфрачервоне «сонечко» знову запрацює.

4. Частковий і повний обігрів.

Інфрачервоний випромінювач можна використовувати для обігріву конкретної зони або використовувати в якості основного опалення. Крім того, ІЧ-системи є популярними пристроями, які можна використовувати в напіввідчиненому приміщенні або на відкритому повітрі. Незалежно від поставленого завдання, інфрачервоний помічник завжди справляється на всі сто відсотків!