Переваги франчайзи Білюкс

Переваги франчайзи

Мрії збуваються разом з Білюкс!

  • Завжди мріяла про власний швейному цеху, щоб втілювати в реальність мрію дитинства.
  • Обожнюю кроїти, моделювати і шити одяг!
  • Рідко коли зустріти ідеально підігнані по фігурі річ: зазвичай все носять або трикотаж, або одяг більш-менш підходящого розміру.

Втілюйте мрію в реальність!

  • Хотілося нести радість в маси, пропонувати добротний одяг, займатися улюбленою справою.
  • Але, на відкриття швейного цеху потрібні були гроші.
  • Причому, чималі.
  • Обладнання, оренда приміщення, плюс зарплата швеям.

Оксана 29 років, Харків

«На зустрічі одногрупників розговорилася з Андрієм, який розповів, що займається досить прибутковим бізнесом – продажем інфрачервоних довгохвильових обігрівачів. І за короткий час вже встиг сколотити істотний капітал. Мене не злякало те, що я абсолютно нічого не розумію в опалювальному сегменті. Адже попереду була мета – заробити капітал для відкриття власного бізнесу.»

Купівля франшизи Білюкс

«Купівля франшизи Білюкс гарантувала швидку віддачу протягом чотирьох місяців. За допомогою особистого сайту в певному регіоні дилер може займатися продажем устаткування прямо в домашніх умовах. Чи не доведеться витрачатися на оренду офісу! До речі, за допомогою інтернету можна залучити в бізнес нових клієнтів – приватних власників і промислові підприємства.»

«Спочатку мене злякала сезонність цієї справи, проте фахівці пояснили, що «випадає» з року всього три місяці літа. Та й то, умовно, так як багато замовників вважають за краще «готувати сани влітку». Зазвичай монтаж довгохвильового опалення Білюкс збігається з будівельним сезоном, тому можна продавати електричні обігрівачі круглий рік.»

Почни з нуля з Білюкс!

«Компанія, в свою чергу, допомагає франчайзі почати все з нуля. Навчання для новачків Білюкс абсолютно безкоштовне. Будь-які питання можна задавати консультантам. Торгова марка забезпечує рекламну підтримку на сайті і внутрішніх джерелах інформації. Франчайзі зможе працювати з наявною клієнтською і дилерської базою, будувати власну сітку продажів. На будь-які тренінги та корпоративи завжди запрошують дилерів і франчайзі компанії.»

«Оскільки досвід в опаленні був необов’язковим умовою для того, щоб стати представником компанії, я почала освоювати новий для себе сегмент. Системи опалення або довгохвильові Інфрачервоні обігрівачі виявилися прекрасним якісним продуктом, тому продавати їх було легко і приємно. Завдяки наявності санітарного та протипожежного сертифікатів інфрачервоні обігрівачі Білюкс замовляли в дошкільні та шкільні установи, салони краси, лікарні, санаторії.»

«Промислова і вулична лінійка затребувана у промислових підприємств, торговельних центрів, стадіонів. Незабаром у мене з’явилися власні клієнти і дилери в регіоні. Працювати стало легше, а інфрачервоні продажу стали приносити приємний дохід. Простий монтаж обладнання та можливість заощадити на опаленні за допомогою використання терморегуляторів залучали багатьох клієнтів.»

Від мрії до реальності з Білюкс!

«Зовсім скоро мені вдалося зібрати на покупку швейного обладнання, але залишати інфрачервону продажу я не збиралася. Мало того, як тільки вдалося орендувати приміщення для роботи швачок, я тут же подбала про те, щоб співробітники не мерзли. Так в цеху з’явилися обігрівачі Білюкс.»

«Іноді я проводила зустрічі з клієнтами прямо в цеху, щоб наочно продемонструвати якість обладнання і бездоганну роботу опалювального обладнання. Оскільки в швацькій справі важливі дрібниці і деталі, то і мови бути не могло про те, щоб в приміщенні дулі потоки гарячого повітря.»

«М’яке інфрачервоне тепло – то, що потрібно для цього виду діяльності. Тепер доводиться встигати і там, і тут. Красиво одягати людей – добре, а зігріти їх – ще важливіше. Спасибі компанії Білюкс за приємний і швидкий старт!»