Інфрачервоні стельові обігрівачі для будинку – вигідна для вас пропозиція

яке опалення краще для приватного будинку

У наші дні багатьох людей цікавить, яка система опалення краще для приватного будинку. Купівля і установка газових і електричних конвекторів, коли ціни на енергоносії зростають з кожним днем, економічно невигідна. Парове опалення є більш енергоефективним, але несе за собою ще більші витрати.

Дешевизна і надійність інфрачервоних обігрівачів

В умовах економічної кризи придбання стельових інфрачервоних обігрівачів Білюкс є оптимальним варіантом. Цей новітній винахід встиг міцно закріпитися на нашому ринку через свою дешевизну, надійність і простоту в експлуатації. У основі роботи обігрівача Білюкс лежить переробка електричної енергії у випромінювання інфрачервоних хвиль середнього або далекої дії. Ці промені абсолютно нешкідливі для людського організму і при цьому є запорукою затишку і тепла в опалюваному приміщенні.

Якщо вас цікавить, яке опалення краще для будинку, то компанія Білюкс дає чітку відповідь: це система інфрачервоного опалення. І це твердження цілком обгрунтовано. Самі пристрої при своїх невеликих габаритах здатні обігріти як невеликі приватні будинки і квартири, так і великі установи і навіть об’єкти спортивного призначення.

Тепла підлога від компанії Білюкс

Крім безпосереднього опалення простору, є варіанти установки теплої підлоги такою ж системою, особливо в ванних кімнатах, прихожих і холодних цехах зі стоячою роботою. З даною інформацією легко зробити висновок, яке опалення краще для приватного будинку і інших приміщень.

Купити продукцію підприємства Білюкс можна в спеціалізованому інтернет-магазині. Окрім товарів високої якості, ви зможете отримати кваліфіковану консультацію, а також бригаду професіоналів, які без зусиль і в чітко позначені терміни проведуть установку усього устаткування. Гарантія на продукцію довгострокова і становить 25 років.

Встановивши опалювальну систему Білюкс, ви переконаєтеся, яке опалення саме економічне.