Білюкс провів щорічну зустріч дистриб’юторів і франчайзі

Команда Білюкс-2013

25 травня 2013 року, м. Харків. Регіональні представники торгової марки «Білюкс» зібралися в штаб-квартирі компанії. Кращі дистриб’ютори і франчайзі отримали цінні призи та премії безпосередньо від власника компанії «Білюкс».

Опалювальні системи «Білюкс» в 2013 році побили рекорди з продажу, відірвавшись від інших конкурентів на ринку в даній галузі. За впровадження стельових систем опалення та істотний внесок в галузь енергозбереження лідери продажів були нагороджені призами. Варто відзначити, що призовий фонд конкурсу склав 2000$. Додатково до всього, був організований турнір гри в гольф.

Нагородження проводив безпосередньо директор компанії «Білюкс». Чудові результати продемонстрували Сергій Горностаєв, Роман Бовкун, Максим Овчаренко. Гості взяли участь в гольф-турнірі та дізналися останні новини з вуст консультантів по впровадженню автоматизації управління ресурсами SAP і начальника виробництва.

Бізнесмени з досвідом роботи і підприємці однаково комфортно почувають себе під егідою компанії «Білюкс». Тільки у нас маса можливостей для власного розвитку, підвищення доходів, стрімкого кар’єрного росту. У молодому дружньому колективі позитивна і творча атмосфера.

Команда Білюкс 2013

Команда Білюкс

Торт Білюкс 2013

Білюкс-гольф-2013

Білюкс - у нас приємно працювати на себе