Білюкс на сторінках журналу Forbes.

Білюкс в ФОРБС 2011У серпневому номері Forbes за Серпень 2011 директор компанії «Білюкс» поділився досвідом боротьби з китайськими конкурентами, які пропонують товари низької якості. Така продукція може стати прямою дискредитацією якості вітчизняних товарів. Однак продукції Білюкс нічого не загрожує!

“У 2005-му компанія” Білюкс “почала завозити карбонові інфрачервоні обігрівачі з Росії”

Серпень, 2011 FORBES

Білюкс Форбс

    У порівнянні з короткохвильовими обігрівачами популярные коротковолновые излучатели, довгохвильові системи Білюкс застосовуються в якості опалення на висоті не менше 20 метрів в промислових приміщеннях. Для побутового використання існує безпечніша група опалювальних систем меншої інтенсивності, в яких відсутній тэн, що світиться.

Купити Білюкс

Особливість продукції Білюкс – якість збірки з комплектуючих, наданих виробниками з Німеччини, Італії, України. Внесок вітчизняного виробника в загальний обсяг матеріалів становить 70%. Це і алюміній, і тен, і листова сталь. Окремо варто відзначити інноваційну технологію німецького виробника – клемне безгвинтове з’єднання ВАГО.

Команда «Білюкс» є першопрохідцем в галузі інноваційного довгохвильового опалення в Україні. На сьогоднішній день, обігрівачі Білюкс вважаються найбільш економічними серед електричних систем. Термін експлуатації продукції набагато вище, ніж у інших виробників, і становить 25 років.

Компанія «Білюкс» займається виробництвом і вдосконаленням технологій інфрачервоного опалення, починаючи з 2005 року. Саме тому журналісти Forbes звернулися за консультацією саме до компанії «Білюкс».

Довідка Білюкс:

Журнал Forbes є лідером за ступенем довіри до фінансової та бізнес-інформації: цьому виданню довіряють 50 мільйонів бізнесменів. Бренд робить вплив на рішення авторитетної аудиторії.