Білюкс – економія і комфорт при температурі на 3 градуси нижче.


Комфортні умови

Характеристики теплового комфорту

     Загальновідомо, що для теплового комфорту мало нагріти повітря до певної температури. Відчуття тепла чи холоду є більш складними і залежать від:

  • температури огороджуючих конструкцій (підлога, стіни, стеля);
  • швидкості руху повітря в приміщенні (протяги);
  • фізичної активності людини і його одягу.

Визначальне значення має температура огороджувальних конструкцій, наприклад, поверхні стін, стелі, підлоги, вікон. Прохолодні стіни забирають тепло випромінюється відкритими ділянками шкіри і одягу.

Приклад 1:

Тепле повітря до 30 °C
Стіни, стеля, підлога до 10 °C
НЕ КОМФОРТНО-занадто холодно

Приклад 2:Умови не комфорту

Стіни, стеля, підлога до 25 °C
Повітря до 5 °C
НЕ КОМФОРТНО  холодно

Приклад 3:Допустимий комфорт

Стіни, стеля, підлога до 26 °C
Свіже повітря до 15 °C
Допустима

Приклад 4:Комфортні умови  

Повітря 18 °C
Стелі, стін, підлоги – до 22 °C
КОМФОРТ!

Використання стельового променистого опалення Білюкс практично відразу створює комфортну температуру в Ваших приміщeняx. Це відбувається за рахунок внутрішнього нагріву предметів (до 4 см в глибину). Поряд з процесом обігріву одночасно відбувається і їх охолодження через теплопередачу, випромінювання і конвекцію. Для стін необхідно враховувати їх теплоізоляцію, тому як швидкість охолодження стін безпосередньо залежить саме від неї.

Сферичний термометр

Оцінити ефективність комфортного обігріву можна за допомогою перепаду температур між предметами і повітрям в протилежних точках вимірювання, так звану асиметрію теплового випромінювання.

Чим перепад менше, тим краще! В ідеалі різниця температур між повітрям і предметами не повинна перевищувати 8 К, в такому випадку температура, що відчувається буде найбільш комфортною. Виміряти даний показник можна за допомогою сферичного термометра.

У приміщенні, де застосовуються стельові променисті обігрівачі Білюкс, можна використовувати звичайний терморегулятор, не забуваючи про те, що номінальне значення температури повітря буде на 2-3 К (градуси) нижче температури, що відчувається.

Наприклад, встановивши терморегулятор на 20 °С, ви відчуєте м’який, комфортний обігрів, який раніше отримували за допомогою традиційних систем обігріву при 23 °С (конвектор, радіатор, тепловентилятор, «масленик»). Тобто отримуємо максимальний рівень комфортності при мінімальному енергоспоживанні. Економія енергії від 15% до 25%.

Випромінювання обігрівачів Білюкс без втрат передається через повітряне середовище і поглинається предметами, що знаходяться в зоні дії приладу. Люди, що знаходяться в зоні дії приладу, наприклад, поряд з великими заскленими поверхнями, за рахунок безпосереднього поглинання тепла відчувають себе як би при більш високій, комфортній температурі.

 Комфортне середовище може бути охарактеризована зв’язком між температурою повітря і огороджувальними конструкціями. Половина їх суми повинна бути близько 18 °С, а рух повітря не більше 0,25 м/с і відносною вологістю повітря 40-60%. Незалежно від того, чим ви обігріваєте приміщення середня температура, вона же, що відчувається, залишається 18 °С, але у випадку з інфрачервоними стельовими обігрівачами температура повітря в цьому приміщенні буде рівна 15 °С (малюнок 2).

Конвекційне випромінюванняІнфрачервоне опалення

Білюкс рекомендує використовувати

Кімнатний регулятор температури EBERLE RTR-E 6121

регулятор температури EBERLE 6121EBERLE RTR-E 6121 – регулятор температури з вбудованим датчиком температури повітря.

• Основне призначення:
електрична система опалення
• Накладна установка
• Можливість обмеження темпера-
турного діапазону на внутрішній сто-
роні регулювального диска
• Діапазон температур – 10 …30 С)
• Робоча напруга 230 В АС 50 Гц
• Комутований струм 16А (3500Вт)
• Гистерезис ~ 1 С
Розміри (габарити) 75 х 75 х 25,5 мм

Налаштувати терморегулятор для роботи в оптимальному режимі з стельовими випромінюючими панелями можна наступним чином:

Крок1: Зняти кришку-колесо

Терморегулятор Еберле настройка

Крок 2: Встановити червоний блокіратор “max” на позначку 4. Налаштування еберле на максимум 20С

Секрет: Для теплового комфорту при інфрачервоному опаленні, температура повітря, яку регулює терморегулятор повинна бути завжди нижче на 3С, ніж при традиційному опаленні. Це досягається за рахунок більш високої температури навколишніх предметів.

 

situs judi bola online slot server thailand