BILUX TM збільшує обсяги продажів сьомий рік поспіль.

Компанія досягла нової рекордної цифри: близько 9,000 обігрівачів були доставлені та впровадженні клієнтам – це зростання на 30 відсотків. “Проміні життя” продавалися більше, ніж у попередньому році, по всій Україні.

“Незважаючи на дуже складну ситуацію, ми досягнули позитивного зростання на всіх основних ринках (промисловому, побутовому, вуличному опаленню) в 2017 році та отримали новий рекордний результат продажів. Кожен об’єкт, де були заощаджені кВт*г, наближав нас до цього результату. Це демонструє привабливість наших продуктів для наших клієнтів », – говорить Литвинов Олег, засновник  компанії BILUX.

Незважаючи на численні політичні та економічні невизначеності, у тому числі зростання тарифів, обігрівачі Білюкс заощадили близько 17 300 МВт*г, що суттєво перевершує економію від конвекторів та радіаторів – ринок яких падає.

Збільшення попиту на моделі П2400 (+ 200,8% ) стало основним фактором зростання стельових економлювачів в 2017 році. Більш ніж одна з кожних чотирьох моделей Bilux, що продаються, були промисловими.