Подорож Білюкс до Великих Сорочинців

Сорочинская ярмарка с Білюкс

Подорож до Великих Сорочинців, або як Білюкс теплом торгував

  • Село на Полтавщині з дев’ятнадцятого століття славиться як місце проведення колоритної і різноманітної ярмарки.
  • По суті, це свято праці.

Сорочинський ярмарок з Білюкс

  • На ярмарку зустрічаються виробники і споживачі, підводяться підсумки по досягненню певних результатів.
  • Заявки на участь надсилають не лише вітчизняні виробники товарів, а й представники інших країн.

Білюкс вирішив не залишатися осторонь від такого свята. Ми вирішили відправитися в гості до полтавських дистриб’юторів: компанії “Теплотема”, щоб поділитися досвідом, допомогти продукцією і разом зануритися в ярмаркове веселоще!

Цікаво! Щорічно Сорочинський ярмарок збирає близько мільйона туристів. Купити тут можна все, що завгодно: напої, їжу, текстиль, посуд, вишиванки, іграшки, будівельні матеріали і навіть сільськогосподарську техніку.

І ось ми в Великих Сорочинцях!

Полтавська команда Білюкс серйозно підготувалася до ярмарку. Хлопці облаштували своє торгове місце, і пропонували людям корисне і економне тепло у вигляді стельових інфрачервоних систем.

Як заманити покупця на ринку?

Знижками та примовками, розповідями та розіграшами! Команда Романа Андрійовича невпинно пропонувала публіці протестувати опалювальні прилади, відповідала на безліч запитань. Відразу видно – професіонали!

До речі, ми про всяк випадок прихопили з собою двадцять штук інфрачервоних обігрівачів, щоб товару було в надлишку. Варто зауважити, що попит на продукцію був колосальний!

Спостерігаючи за роботою ексклюзивного полтавського дилера, було зрозуміло, що без подарунків не залишиться ніхто. Так і сталося: найщасливіші відвідувачі ярмарку отримали призи. Було розіграно п’ять фірмових кімнатних термометрів і два терморегулятора.

Покупці, які зробили свій вибір, і придбали інфрачервоне обладнання прямо на виставці, змогли взяти участь в розіграші головного призу. Щасливчик повіз додому інфрачервоний Білюкс Б600. Вітаємо його!

Знай свої корені, а й від нового не відрікайся!

Звичайно, в народі кажуть, що старі добрі методи найбільш надійні, так як перевірені часом. Однак відмовляючись від нових винаходів, ми допускаємо помилку. Такі промахи відображаються на товщині гаманця.

Білюкс пропонує оптимальний вихід: позбутися газової залежності можна за допомогою інфрачервоного опалення!

Загалом, поїздка в Полтаву виявилася більш ніж результативною. Під закриття свята ми всією командою танцювали під запальні народні мотиви, милувалися феєрверком і трохи сумували перед розставанням.

Але це ненадовго …. Зустрінемося в гостинних Сорочинцях в 2016!