Відкрито офіс Білюкс в Жовтих Водах

Bilux-u-Zhovti-Vodi

Дилер Билюкс в Жовтих Водах

Юрій Цилінченко
м. Жовті Води,
вул. Гагаріна, 23, магазині Н2О.
+38 (050) 197-50-14

У затишному офісі компанії можна побачити  довгохвильові обігрівачі, задати питання та отримати розрахунок для певної площі приміщення абсолютно безкоштовно.

  • Співпраця з Билюкс – це суцільна вигода!
  • Відмінний заробіток для дилерів;
  • Професійний сервіс для клієнтів;

Тепер компанія Билюкс має свого регіонального представника і в Жовтих Водах! Прогрес невблаганно приходить в кожен будинок, і скоро місцеві жителі зможуть переконатися в ефективності інфрачервоного обладнання на практиці.

Економічне тепло для клієнтів

Компанія Білюкс розширює свої території, і поступово освоює все нові міста нашої країни з метою надання високоякісного та економічного обладнання. На відміну від численних виробників, Білюкс не прагне продати обігрівач заради сьогочасної наживи. Наше завдання – принести тепло в будинок без зайвих витрат!

Попереду – холодна пору року, до якої треба готуватися завчасно. Дилер ТМ Білюкс досконально знає про всі переваги інноваційних інфрачервоних технологій, тому готовий допомогти опалювати будь-яку площу, починаючи від маленького магазина і закінчуючи виробничим цехом. Тепер, коли в Жовтих Водах є регіональний представник Билюкс, співпраця стане ще простіша і надійніша.