Будинок культури, с.Перегонівка

Київ
Проекти
вул. Лебедєва-Кумача, 7В
(068) 844-84-75
Проблема

В даному будинку культури відсутнє опалення, як наслідок низька температура і некомфортні умови для проведення різноманітних заходів в залі. Завданння: необхідне опалення "за вимогою" в залі та фойє, і постійне опалення в декількох кабінетах.

Рішення

Для опалення "за вимогою" нами були встановлені обігрівачі серії "У", які призначенні для швидкого прогріву приміщення. Для підтримання постійної температури в кабінетах використовувалися обігрівачі побутової серії.

Результат

Встановлена система опалення Білюкс повністю задовольнила замовника. Тепер всі святкування проходять в теплі, що нас дуже радує!

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.