Карбоновий обігрівач «Білюкс»

Карбоновий Білюкс

Чому карбон?

 • питома тепловіддача карбону найвища з відомих
 • карбоновий пристрій безпечний
 • ККД карбонових пристроїв близько 95%
 • Карбонові інфрачервоні системи важать не більше 4 кг
 • ідеально для додаткового економічного опалювання навіть на протязі

Як перевірити якість?

 • Перевірте герметичність трубки і матеріал виготовлення ТЕНа
 • Товщина дзеркальної поверхні, що відбиває – не менше 120 нм
 • Ізолятор оберігає корпус від перегріву

Новий вид інфрачервоних обігрівачів вже встиг зарекомендувати себе з найкращого боку на опалювальному ринку. Економічні та прогресивні апарати поки викликають недовіру і страх у багатьох обивателів. Слово «випромінювання» лякає деяких необізнаних покупців, які вважають, що такий прилад може завдати шкоди здоров’ю.

Трохи історії

Електрообігрівачі карбонові з’явилися в Японії в 2000 році, а завдяки проведенню безлічі тестів доведена абсолютна безпека пристроїв для організму. У лінійці обігрівачів «Білюкс» існують і підлогові, і настінні моделі. Вуглецеве волокно, поміщене в вакуумну трубку – основа конструкції. Карбоновий обігрівач потужністю 800 Ватт рівносильний роботі 1,8 кВт масляного радіатора.

Довгохвильова система нагріває предмети в кімнаті, а не повітряну масу: таким чином, створюючи комфортний мікроклімат в приміщенні. Навіть якщо в приміщенні з мінусовою температурою повітря необхідно створити більш-менш комфортний режим, обігрівач впорається з ситуацією за кілька хвилин.

Це цікаво

Оскільки теплопровідність вуглецевого волокна вище теплопровідності металу, то обігрівачі «з’їдають» в 2,5 рази менше електроенергії, ніж інші теплоагрегати. До речі, цей фактор дозволить уникнути перевантаження на мережу, яка в опалювальний період стає частим явищем у багатьох регіонах.

І не дивно, як тільки настають холоди – в хід йдуть будь-які засоби опалення, хіба що за винятком розпалювання багать. На жаль, цифри за витрачену електроенергію потім виглядають страхітливо… Але тільки не у випадку з інфрачервоними карбоновими обігрівачами «Білюкс»: волокно, до речі, має необмежений термін експлуатації.

Від правильного вибору обігрівача залежить ефективність його роботи. Неповоротний карбоновий обігрівач компактний, тому його часто вибирають для домашнього використання. Поворотну карбонову інфрачервону систему розташовують в просторих приміщеннях, так як площа обігріву значна. Офіс, гараж, виставковий зал, магазин – це далеко не повний спектр застосування карбонових ІЧ-систем.

Чому карбон?

Білюкс Україна карбоновийПорівнюючи інфрачервоні карбонові обігрівачі« Білюкс »з іншими опалювальними приладами, варто відзначити явні переваги. Наприклад, карбоновий пристрій безпечний, на відміну від опалювальних котлів: все нагріті елементи закриті за допомогою решітки. ККД карбонових пристроїв близько 95%, в той час як газові котли видають на-гора лише 90%. Згодом, «віддача» газових пристроїв тільки зменшується через несправності пальника.

Ще один плюс – карбонові системи можна використовувати в будь-яких приміщеннях. Карбоновий обігрівач – прекрасний засіб для створення затишку в домі. Світло і тепло «перетворюють» обігрівач в імітацію каміна. Важливі характеристики будь-якого приладу, що відповідає за тепло в будинку – це пожежна безпека і компактність. Карбонові інфрачервоні системи важать не більше чотирьох кілограмів, а завдяки особливостям конструкції, абсолютно безпечні для споживачів.

З деякою натяжкою мінусами приладу можна вважати яскраве світло лампи і слабкий тріск під час роботи. Однак такі якості багато обивателі вважають плюсами, так як в будинку з’являється справжній карбоновий «камін» зі звуковими та світловими ефектами.

Поради експертів:

 • Товщина анодування в нагрівальному елементі складається не менше 15 мкм (для променистих довгохвильових обігрівачів)
 • Перевірте герметичність трубки і матеріал виготовлення ТЕНа
 • Товщина відбиває – не менше 120 нм, інакше тепло «випарується» до стелі
 • Корпус обігрівача не повинен бути пофарбований всередині
 • Зверніть увагу на наявність кембріков на проводах – трубок для додаткової ізоляції і захисту струмоведучих елементів
 • Ізолятор оберігає корпус від перегріву

На вітчизняному ринку представлено безліч моделей обігрівачів, але навіщо ходити коло та навколо, якщо всім вищевказаним вимогам повністю відповідають карбонові системи «Білюкс»?

P.S. Запитайте у наших представників, тут!