Цех на Льва Ландау

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

Цех площадью 500 м.кв с мощной вытяжкой, плохой теплоизоляцией для постоянного поддержания тепла в помещении +12-+15 градусов.

Рішення

Поставили длинноволновые обогреватели Билюкс П2000 по всей площади

Результат

Сравнивали с тепловентиляторами, но остались недовольны большим расходом и тепло все на верх поднималось. Поставив инфракрасные обогреватели остались довольны эффективным отоплением с малым расходом.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.