Чемпіонат Світу 2014 з футболу. Буде жарко!

Стадіон Корінтіанс Бразилія

На яких стадіонах є інфрачервоне опалення?

  • Реал Мадрид «Сантья́го Бернабе́у»
  • ФК Шахтаря «Донбас Арена»
  • І багато інших спортивних майданчиків і арен, ми назвали найбільш знакові

Навіщо на стадіонах вуличне опалення?

  • Незалежність графіка змагань від погоди
  • Можливість проведення турнірів взимку
  • Поєднання відкритого повітря і теплового комфорту

ЧС 2014 з футболу розпочався…

Отже, сталося те, чого з нетерпінням чекали футбольні фанати всього світу. З хвилюванням, перехідним в масову радість, всі вболівальники чекають продовження Чемпіонату Світу з футболу, який проходить в Бразилії. Організатори заходу намагалися підготувати для глядачів безліч сюрпризів. Стадіон «Корінтіанс» в Сан-Паулу готовий прийняти гостей. Гімнасти, танцюристи капоейри, акробати візьмуть участь в шоу, присвяченому відкриттю Чемпіонату Світу.

Офіційну пісню мундіалю «Ми єдині» виконає популярна зоряна діва Дженніфер Лопес. Незважаючи на складності з продюсуванням, співачка все ж візьме участь у церемонії. Крім відомої поп-зірки глядачі почують спів Пола Маккартні і Бейонсе. Режисер Дафне Корне доклав масу зусиль для того, щоб організувати якомога більше яскраву програму відкриття, але, в той же час, не перешкоджати проведенню першого матчу Бразилія -Хорватія (3:1).

Інфрачервоне опалення стадіонуЦе настільки ж важливо, як і створення комфортного клімату на стадіоні в холодну пору року. Наприклад, стадіон Реал Мадрида «Сантья́го Бернабе́у» в Іспанії і стадіон ФК Шахтаря «Донбас Арена» в Україні опалюється за допомогою вуличних інфрачервоних обігрівачів, які встигли зарекомендувати себе як доступний і економічний засіб опалювання на відкритих ділянках. Створення свята в Бразилії слід організувати так, щоб футбольний газон не був пошкоджений до початку матчу. Тепер уже можна насолодитися переглядом барвистого шоу відкриття ЧС з футболу. Ще мить – і серця фанатів усього світу застукають в єдиному ритмі… знову і знову)

P.S. З питань, пов’язаних з вуличними обігрівачами, звертайтеся до наших фахівців.