Чому Білюкс – вбивця котлів?

2199
14699
14999
14549

Зміст:

Підключення заміського котеджу або ж приватного житлового будинку до централізованого енергопостачання можливе не завжди. У деяких випадках (наприклад, якщо об’єкт знаходиться за межами міста) поруч просто немає теплопроводу, до якого можна під’єднатися. Ще частіше причиною відмови від центрального опалення чи його заміни на автономне є висока вартість врізання першого. І, звичайно ж, немалі тарифи на енергію.

Обираючи економічне автономне опалення без газу, як правило, розглядають варіант з установкою котла, але є і сучасна енергоефективна і вигідна альтернатива — «Білюкс».

Твердопаливний котел: за та проти

Якщо проведення до приватного будинку, дачі електроенергії чи газу не є можливим, то віддати перевагу одно- або двохконтурному твердопаливному котлу — безпрограшний варіант. Проте, і у такого джерела забезпечення теплом є свої переваги та недоліки.

 • Ціна. Встановлення коштує вигідніше, аніж прокладання труби до магістрального міського теплопроводу.
 • Автономність. Опалення у будинку не залежить від стану міських комунальних мереж, для роботи котлу не потрібен ні газ, ні електроенергія.
 • Варіативність моделей. В залежності від своїх уподобань і потреб, замовник може підібрати установку, яка працює на вугільному, дров’яному, торф’яному чи пелетному паливі (окремі типи працюють навіть на перегної).
 • Є потреба у встановленні допоміжного обладнання.
 • Необхідно регулярно доглядати за пристроєм.
 • Треба часто завантажувати паливо власноруч.
 • Знадобиться окреме приміщення, щоб зберігати запас дров чи вугілля.
 • Окреме приміщення під котельню також необхідне.
 • Невисокий рівень ККД (65–75%).

 

Плюси та мінуси рідкопаливного котла

Непогана альтернатива установкам, працюючим на дровах чи вугіллі, — рідкопаливний котел, що виступає в якості джерела теплової енергії. Найчастіше виробники пропонують моделі, які функціонують на дизельному паливі.

 • Дизпальне займає менше місця, аніж дрова чи вугілля.
 • Є можливість відразу ж понизити рівень потужності, щоб уникнути закипання пального (на відміну від твердопаливних установок).
 • Якщо встановити резервуар великого об’єму, заповнювати його потрібно буде 1–2 рази на рік.
 • Дизель коштує дорожче вугілля, торфу та пелет.
 • При зберіганні в умовах низьких температур дизпальне перестає бути придатним для використання.
 • Дизель неекологічний — якщо котел почне протікати, то вода та грунт на території біля котельні стануть отруйними.
 • Необхідне регулярне технічне обслуговування з залученням спеціалізованих компаній.
 • Щоб досягнути високих показників ККД, потрібна максимальна потужність тепловіддачі.
 • Потрібно піклуватися і про те, щоб своєчасно доставляти необхідне пальне, організовуючи його безпечне зберігання.

7 причин обрати «Білюкс» на противагу Котлу та Радіатору

 • Економія часу при монтажних роботах. Котли встановлюються довше.
 • Проектування та документи на дозвіл не потрібні. Котли дорожчі.
 • Компактність. Котли мають більші габарити.
 • Економічність. Котли потребують більших витрат.
 • Коштують дешевше, ніж традиційні котли.
 • Простота експлуатації. Котли складні.
 • Економія на зберіганні та транспортуванні пального. У «Білюкс» паливо — електроенергія.

Нові технології у сфері енергетики дають змогу зробити будинок теплим та затишним за допомогою безпечної, зручної та економічної опалювальної системи. Її робота базується на дії інфрачервоного випромінювання.

На сьогоднішній день «Білюкс» — найкраща альтернатива як централізованим, так і звичним для кожного автономним опалювальним системам в Україні. Інфрачервоні обігрівачі створюються у Харкові.

Існує щонайменше 7 причин обрати «Білюкс» замість традиційного котла:

 

Факт 1. Економія часу при монтажних роботах. Котли довше встановлюються

Пил, бруд, сміття, необхідність робити ремонт після проведення робіт — все це супроводжує встановлення більшості звичних опалювальних систем, а сам монтаж може займати до декількох місяців. Елегантна і в той же час легка конструкція ІЧ-обігрівачів «Білюкс» дає змогу витратити всього лише декілька днів.

 

Факт 2. Проектування та документи на дозвіл не потрібні. Котли дорожчі

Замовляти розробку проектної документації, витрачати час на її узгодження та оформлення незліченних дозволів — про все це можна забути, якщо обрати систему опалення «Білюкс». Розрахунок потрібної потужності спеціалісти роблять швидко та недорого, а оформлювати додаткову дозвільну документацію взагалі немає потреби, так як інфрачервоні обігрівачі цілком безпечні і для здоров’я людини, і для навколишнього середовища.

 

Факт 3. Компактність. Котли мають більші габарити

Зазвичай котел потребує приміщення під своє встановлення та додаткові площі для зберігання пального. Стельовий ІЧ-обігрівач — не лише надійне джерело тепла, але й естетично привабливий елемент інтер’єру, який, окрім того, не буде займати і 1 см² корисної площі в будинку.

 

Факт 4. Економічність. Котли потребують більших витрат

Тарифи на тепло, ціни на паливо, вартість послуг енергопостачальних організацій зростають з кожним новим днем. «Білюкс» дає можливість налаштувати необхідний температурний режим в будь-якому приміщенні, вмикати/вимикати теплопостачання тоді, коли це необхідно власнику, встановити терморегулятори та контролювати температуру в залежності від погоди ти часу доби. Такий підхід разом з економічним використанням електроенергії дає можливість знизити витрати до 60% у порівнянні зі звичайним котельним чи централізованим теплозабезпеченням.

 

Факт 5. Коштують дешевше, ніж традиційні котли

«Білюкс» — це компактне обладнання, створене з якісних матеріалів, встановлення якого не потребує додаткових витрат на проектування, будування, прокладання трубопроводів, проводів і т. д.

 

Факт 6. Простота експлуатації. Котли складні

ІЧ-обладнання буде слугувати декілька десятків років, а від користувача не потрібно буде ніяких заходів зі сторони технічного обслуговування (лише періодично налаштовувати температуру у відповідності зі своїми потребами та уподобаннями).
Традиційні котли потребують постійної чистки фільтрів, заміни зношених деталей, огляду для раннього виявлення можливих дефектів. Займатися усім цим самостійно не можна, така робота потребує спеціальних навичок та знань, відповідно, потрібно буде увесь час звертатися за послугами до спеціалізованих фірм (і, звичайно ж, сплачувати за них).

 

Факт 7. Економія на зберіганні та транспортуванні пального. У «Білюкс» паливо — електроенергія

Для експлуатації інфрачервоного стельового обігрівача потрібна буде лише розетка. Купувати та шукати, де розмістити тони вугілля, десятки кубічних метрів деревини чи сотні літрів дизелю, не треба, як і весь час витрачати кошти на закупівлю та доставку нових об’ємів пального для котлу.

Доступні обігрівачі

 

Білюкс Б400

2199 ГРН
0.0008 BTC

Новинка 2018! Молодша модель із серії «Б». Підходить для опалення маленької теплиці, ванної кімнати, туалету, іншого невеликого приміщення. А також оптимальний варіант для тваринницьких ферм, птахоферм та господарських приміщень з низькими стелями.

Білюкс П4000

14699 ГРН
0.0055 BTC

Старша в торговому ряду промислового довгохвильового обладнання. Основне призначення — опалення виробничих приміщень. Максимальна висота стелі — не більше 20 метрів.
Пристрій найчастіше використовують в якості локального джерела тепла для цеху, який не обігрівається, наприклад, для зони надходження працюючого персоналу, але лише як додаткове опалення.

Білюкс У6000

14999 ГРН
0.0057 BTC

Якщо ви шукаєте варіант для часткового чи загального обігріву теплиць, або ж не знаєте, як зігріти відвідувачів під час проведення виставки, скористайтеся перевагами вуличної лінійки «Білюкс».
«Білюкс» У6000 використовується для опалення приміщень з висотою стелі від 5 до 20 метрів. Як єдине джерело опалення, може нагріти площу до 60 кв. м.

Білюкс У4000

14549 ГРН
0.0055 BTC

Вуличний обігрівач ефективний і на відкритому повітрі, і в приміщенні. Використовувати У4000 можна і в якості основного джерела опалення, і для локального обігріву парнику чи теплиці.