Переворот в опаленні стартував…

Сорочинський ярмарок Bilux©

РЕВОЛЮЦІЯ в опаленні. На Національному Сорочинському Ярмарку «Корпорація «Білюкс» представила нову систему опалення: економічну, екологічну та ефективну

Понад 400 гостей Національного Сорочинського Ярмароку відвідали виставковий намет «Корпорації «Білюкс». Представники корпорації пропрацювали на Ярмарку майже весь тиждень, з 20 по 25 серпня.

Відвідувачам була представлена нова система опалення 21-го століття. Це довгохвильові інфрачервоні обігрівачі «Білюкс», які встановлюються на стелю і просто включаються в електромережу..

Не дивлячись на те, що продукція «Білюкс» на українському ринку вже п’ять років, спілкування з людьми показало, що більшість з них просто не знають про існування подібної системи опалення. Тим більше, виявилося зовсім непросто зрозуміти, як невеликі за розмірами обігрівачі, схожі на звичайні світильники, можуть обігрівати краще традиційного опалення. І вже зовсім несподіваною виявилася дуже висока економія електроенергії і коштів на установку.

Представники «Корпорації «Білюкс» на Ярмарку активно спілкувалися з відвідувачами, розповідаючи про унікальні можливості нового опалення. Більше 120 осіб виявили бажання детальніше ознайомитися з інфрачервоним опаленням і залишили свої контакти для подальшого спілкування.

Від корпорації на Сорочинцях працювало понад 20 чоловік з різних регіонів України, які мають офіційне право на реалізацію продукції ТМ «Білюкс». Це дилери та франчайзі, які обрали своєю роботою впровадження нових технологій в Україні.

Офіційний дистриб’ютор ТМ «Білюкс» компанія «Теплотема» організувала для них на Ярмарку тренінг-корпоратив. Його мета – обмін досвідом у сфері впровадження нового опалення. Обговорювалися питання, як правильно розрахувати систему опалення, які можливості і перспективи у довгохвильових інфрачервоних обігрівачів. Зокрема, була представлена нова розробка «Білюкс» – обігрівач «Біонік», ще більш економічний і зручний у застосуванні.

Звичайно, найважливішим для «Корпорації «Білюкс», було вміння спілкуватися з потенційними покупцями, швидко і дохідливо пояснювати людям можливості нового опалення. Саме цьому напрямку було приділено найбільше часу на тренінг-корпоративі.

Андрій Меерович (дилер Дніпропетровськ)

Ось що розповідає дилер Андрій Меерович з Дніпропетровська, робота якого розпочалася буквально з Сорочинського Ярмарок: «5 років тому мені потрібно було замінити систему опалення в будинку, і я вивчив багато систем, розібрався в їх особливостях. Свою проблему я вирішив, а от багато хто з моїх друзів і колег опинилися в глухому куті. Їхні будинки перебували в районах, де газ не був підведений. Зате були великі можливості у електромережі. Але хороших пропозицій в області електроопалення не було.

Я почав вивчати ринок електричних систем опалення та натрапив на «Білюкс». Поспілкувавшись із співробітниками «Теплотема», я зрозумів, наскільки унікальною є ця система. На власному досвіді переконався, що встановлювати автономне газове опалення дуже складно і дорого.

А установка інфрачервоної системи «Білюкс» дуже проста і дешева. Тут не треба тижнями вивчати теплотехніку, розраховувати перетин труб і т. п. Встановити один обігрівач можна за півгодини.

Вважаю, що в Дніпропетровській області у «Білюкс» великі перспективи, тому що у нас газ підведений далеко не скрізь. Навіть там, де є газ, інфрачервоне опалення буде набагато дешевше і в установці, і у використанні.

Головне, що мене приваблює в «Білюкс», це можливість створити систему опалення своїми руками. Нажаль, в наш час мало людей можуть похвалитися тим, що щось зробили самі. А інфрачервоне опалення можна встановити самому і потім з гордістю розповідати дітям і онукам, що «я сам створив тепло в будинку».

Варто відзначити, що всього через тиждень після Сорочинців Андрій Меерович зробив в «Теплотема» 5 замовлень на обігрівачі «Білюкс».

Максим Богаєвський (дилер Київ) Серед представників «Білюкс» на Ярмарку була людина, яка стояла біля витоків впровадження нової системи опалення. Це Максим Богаєвський з київської компанії НВО «Технології обігріву». Ось що він сказав: «Наше підприємство працює в сфері альтернативних систем опалення. Для нас дуже важливим є збереження навколишнього середовища, тому перевагу віддаємо екологічності та економічності. Коли ми познайомилися з інфрачервоною системою опалення «Білюкс», то зрозуміли, що це саме те, що потрібно.

На сьогоднішній день ми співпрацюємо більше 4 років, і вважаємо, що у інфрачервоного опалення великі перспективи. Вже сьогодні воно здатне в багатьох випадках замінити традиційні системи. При цьому йде процес розвитку, вдосконалення, так що недалекий той час, коли інфрачервоне, екологічне та економічне опалення стане основним в 21-м столітті.

Ми уважно стежимо за роботою і розвитком компанії «Білюкс». Багато її конкуренти один раз розробили моделі ІК-обігрівачів і випускають тільки їх. А виробник «Білюкс» постійно стежить за якістю продукції, вивчає думку споживачів, враховує його і безперервно вдосконалює свою продукцію, випускаючи все нові, більш досконалі моделі.

За весь час роботи жодного разу не отримували скарг від покупців на «Білюкс». Більш того, більше половини з них звертаються до нас за «Білюкс» повторно. Дуже багато клієнтів приходять, тому що їм порадили «Білюкс» родичі, друзі або знайомі.

Дуже теплі партнерські відносини у нас склалися з компанією «Теплотема». 4 роки тому, коли ми починали співпрацю, була якась настороженість. Але минув час, і зараз я скажу, що хотілося б, щоб всі наші партнери були як «Теплотема». Колектив цього підприємства не тільки професіонали, вони до того ж просто дуже товариські і щирі люди. Особливо радує, що співробітники «Теплотема» націлені не стільки на отримання прибутку, скільки на впровадження і просування нових технологій. Вони вірять, що нова система опалення здатна реально поліпшити життя людей і буде сприяти технічному прогресу в країні.

Головне зараз – це подолати недовіру і нерозуміння нової системи опалення. Інфрачервоне опалення «Білюкс» має великі можливості, але люди через незнання упускають свою вигоду і можливість добре заощадити».

Валентина Бокаенко (дилер Полтава) Серед дилерів «Білюкс» розгорнулося змагання, хто зможе прорекламувати нові обігрівачі найбільшій кількості людей. Безумовним лідером стала заступник директора полтавського підприємства «Екопласт» Валентина Бокаенко. Свою роботу з «Білюкс» вона прокоментувала так: «Ми дуже задоволені цією продукцією. Наше підприємство торгує різними системами опалення. На мою думку, зараз не можна сказати, що довгохвильові інфрачервоні обігрівачі є альтернативою всім іншим системам. Але вони безумовно мають свою область застосування, яка недоступна іншим методам обігріву. Особливо це стосується приміщень з високою стелею. Також «Білюкс» добре застосовувати там, де немає можливості встановити радіатори на стіну або є перегородки, що утрудняють установку опалення. Кронштейн інфрачервоних обігрівачів тут дуже виручає.

На жаль, дуже багато людей не сприймає «Білюкс» як серйозну систему опалення. Багато з них просто нічого не знають про інфрачервоне опалювання, інші недовірливо дивляться на обігрівачі, які більше схожі на світильники.

Тому ми постійно ведемо роз’яснювальну роботу, розповідаючи про вигоди і сферах ефективного застосування «Білюкс».

За час моєї роботи скарг на ці обігрівачі не було. Навпаки, часто доводиться чути слова подяки і отримувати повторні замовлення. Зокрема, від ВАТ «Порлтаваобленерго». На цьому підприємстві багато великих приміщень з високою стелею, де встановлена система опалення «Білюкс».

Мені особисто дуже подобається працювати з сучасними, передовими технологіями. Хочеться побажати всім нашим партнерам, щоб у них завжди була така ж тепла обстановка, як у нас тут на Сорочинському Ярмарку».

Олександр Боднер (франчайзі Вінниця) Олександр Боднер приїхав на Сорочинці з Вінниці. Про себе він розповів наступне: «Інформацію про «Білюкс» знайшов в інтернеті. Привернула простота і економічність цього опалення. Думаю, що у інфрачервоного опалення велике майбутнє, недалекий той день, коли воно займе більше половини всього ринку опалювальних систем. Тим більше, що ціна на газ зараз стає дедалі більше.

Тому в травні я оформив договір франчайзингу і зараз просуваю «Білюкс» у Вінницькій області. У нашому регіоні більшість людей ще нічого не знають про нову систему обігріву. Але ті, хто вже купив і використовує, ні разу не поскаржилися.

Мне нравиться працювати над впровадженням нових, перспективних технологій, і найближчим часом планую створити серйозну дилерську мережу в нашому регіоні».

У цілому результати роботи «Корпорації «Білюкс» перевершили всі очікування. Наступного після Сорочинців тижня телефони в офісі «Теплотема» «розжарювалися до красна». Було оформлено п’ять великих замовлень, не рахуючи дрібних, роздрібних. Але і відвідувачі Ярмарок не залишилися без подарунків.

На Сорочінксокм Ярмарку «Корпорація «Білюкс» організувала і провела для гостей Сорочинців веселий конкурс. Був виготовлений великий рекламний плакат «Переворот в опаленні». Відвідувачам пропонувалося сфотографуватися на його фоні. Кожен бажаючий міг «вставити» своє обличчя в картинку щасливої людини з купою грошей, який заощадив їх на опаленні за рахунок «Білюкс».

Люди з радістю фотографувалися і отримували від корпорації різні подарунки. Фотографії вийшли забавними і веселими.

Після Сорочинців всі учасники конкурсу повинні виставити свої фотографії в Інтернеті. Той, хто отримає найбільшу кількість веселих смайликів за найвеселішу фотографію, отримає суперприз!

Суперприз – це інфрачервоний стельовий обігрівач «Білюкс», модель Б1350.

Підсумки конкурсу підбиватимуться 2 вересня.

Заздалегідь вітаємо переможця.

Автор: Роман Бовкун