Наскільки небезпечно коротке замикання для обігрівачів Білюкс? Нанотехнології пожежогасіння.


Обігрівачі Білюкс пройшли випробування температурного режиму в дослідно-випробувальної лабораторії Головного Управління МНС України в Харківській області.

У результаті, отримано ВИСНОВОК МНС згідно з яким встановлено, що максимальна температура на тепловипромінюючої пластині обігрівача 220С, а на зовнішньої поверхні корпусу 53С, що відповідає вимогам норм пожежної безпеки для побутових і промислових приміщень класів А, B, С, Е згідно ГОСТ 12.1.004-91 і НАПБ А01.001 -2004.

Але як же загроза короткого замикання? Якщо воно відбудеться в обігрівачах Білюкс, то нічого страшного не буде, оскільки в Білюкс з’єднання термостійких дротів проводиться німецькими експрес клемами Wago, створеними на основі затиску з плоскою пружиною і здатними надійно сполучати різножильні мідні провідники і одножильні алюмінієві, не потребуючи інструментів. Експлуатація може відбуватися при великому діапазоні температур -50 – +250 градусів, а при цьому жила може нагріватися до 300 градусів. Навіть в таких екстремальних умовах оболонка не потріскається і не деформується. Також дріт не схильний до пожежонебезпеки, і не боїться цвілі і бактерій. Ресурс на деформації становить 30000 циклів вигинів. Білюкс гарантує безпеку і технологічність.

Однак, якщо сталося коротке замикання в електричному щитку при перевантаженнях електромережі або коротке замикання в електричній розетці при перевантаженнях електромережі? Компанія Білюкс пропонує звернути увагу на інноваційний засіб пожежогасіння: Що не має аналогів продукт – плоский вогнегасник.