Дилерство від виробника Білюкс

Дилерство від виробника

Отримай гідний бонус!

  • Хочу поділитися своєю історією успіху.
  • Відразу скажу: бонус вийшов цілком гідний!

Працюй разом з Білюкс!

  • Завжди займався підприємництвом, але оскільки дрібні компанії не завжди «виживають» під час хвиль кризи, вирішив долучитися до великої корпорації.
  • Такий компанією для мене став Білюкс.

Кіровоград, Дмитро, 30 років

Все почалося з базового пакету

«Вивчив продукт – інфрачервоне опалення , почитав відгуки. Вирішив на практиці з’ясувати, наскільки гарні опалювальні прилади, і відправився в офіс компанії. Якраз був проїздом в Харкові. Те, що я побачив і почув, стало для мене справжнім відкриттям.

«Зрозуміло, я тут же уклав договір про дилерство, і став із завзяттям займатися продажем Білюкс. Багато замовників не могли зрозуміти, як зменшивши температуру на один градус, можна домогтися економії до 5%. Але випробувавши це безпосередньо на собі, могли з упевненістю говорити про реальну економію.»

«Щоб не витрачати зайві гроші на оренду приміщення та закупівлю меблів, вирішив просто запустити інтернет-магазин. При підписанні договору придбав дилерський комплект по базовій знижці, куди входили інфрачервоні обігрівачі Білюкс, терморегулятор, пірометр і документи. Далі почав діяти за схемою, запропонованою компанією, про те, як правильно організовувати бізнес.»

Початок бізнесу

«Торгівля пішла жваво, оскільки разом з продукцією можна було надати сертифікати відповідності. Такий затребуваний продукт як Білюкс швидко став користуватися популярністю в промислових і побутових приміщеннях. Пожежобезпечні і екологічні системи розбирали як «гарячі пиріжки».»

«Розповідаючи покупцям про те, як можна заощадити до 40% енергії, я отримував задоволення від того, що є представником такої корисної компанії. Серед моїх замовників були люди різного соціального статусу – вчителі, лікарі, власники котеджів, підприємств. В першу чергу, багатьох цікавило питання безпеки обігрівача.»

«Зручне розташування на стелі підходило для установки в дитячому садку, школі, лікарні. Інфрачервоні електричні обігрівачі, придбані в магазині, монтували на висоті від 2,5 до 20 метрів – в залежності від конкретної ситуації. Для багатьох промислових підприємств і ангарів така опалювальна система стала справжнім відкриттям.»

Від дилера до франчайзі

«Так, почавши з пари-трійки систем, я незабаром перетворився на повноцінного франчайзі компанії, і почав отримувати стабільний дохід. Мало того, мій відсоток постійно збільшувався. Всі мої інвестиції швидко повернулися назад, тільки в збільшеному стані – приблизно рази в три!»

«Незабаром я відкрив магазин в своєму населеному пункті, набрав робочий персонал. На складі є промислові та побутові системи, терморегулятори. Якщо до нас загляне великий замовник, то можна відразу оформити його замовлення, як то кажуть, «не відходячи від каси».»

«Поступово я переклав всі обов’язки на працівників магазину, а сам займаюся пошуком нових клієнтів і контролюю установку обладнання на об’єктах. Для замовників ми виконуємо розрахунки і рішення по монтажу інфрачервоних систем опалення

«Компанія Білюкс постійно влаштовує навчальні семінари для нових дилерів і досвідчених франчайзі, де можна поділитися досвідом, похвалитися досягнутими результатами, задати запитання керівництву. Здавалося, що я тільки приєднався до компанії Білюкс, і ще якийсь час плутався в характеристиках інфрачервоних побутових систем.»

«І ось я вже ділюся досвідом з початкуючими працівниками, розповідаючи про те, чого я досяг власною працею. На зароблені гроші я купив собі автомобіль BMW, необхідний для роботи. Сподіваюся, що мій досвід стане корисним для нових співробітників Білюкс, і дасть поштовх до нових звершень.»