Недоліки ПЛЕН в порівнянні з інфрачервоними обігрівачами

Недоліки ПЛЕН

Недоліки ПЛЕН: порівнюємо з інфрачервоними системами

  • Науково-технічний прогрес не стоїть на місці, і з завидною регулярністю з’являються нові пристрої, які кардинально відрізняються від наявних на ринку.
  • Ось тільки чи достатньо ефективні нові прилади, або доведеться віддати перевагу перевіреним традиційним видам пристроїв?

ПЛЕН – опалювальна система

  • ПЛЕН – опалювальна система, створена на основі плівкового нагрівача, який виробляє інфрачервоне тепло.
  • Прототипом технології, як і в інфрачервоних обігрівачах Білюкс, є сонячне тепло.
  • Але чи можна ототожнювати ці технології?

Багатошарова лавсановая конструкція ПЛЕН при включенні виділяє інфрачервоні промені, довжина хвиль яких дорівнює 9,4 мкм. Плівка повинна зайняти приблизно 80% поверхні стелі, може використовуватися в поєднанні з підвісними, натяжними, гіпсокартонними конструкціями.

Щоб теплова енергія рівномірно розподілилася по дому, знадобиться близько двох тижнів. Неважливо, яка площа будинку, але висота стель при установці ПЛЕН не повинна перевищувати 3,5 метрів.

  • Слід зазначити, що електричні обігрівачі Білюкс можна використовувати при будь-якій висоті стель і будь-якому обсязі приміщення. При необхідності прилади можна розмістити на підвісах.

«Недоробки» ПЛЕН: як боротися

На ефективність і якість технології впливають деякі фактори. Недотримання зазначених рекомендацій призведе до фінансових втрат.

1. Якщо будинок розташований на території, де часті вітри, то тепловтрати будуть більше. Система буде включатися дуже часто, щоб підтримувати комфортний рівень температури в приміщенні: відповідно, сума за електроенергію буде значна.

2. При установці системи ПЛЕН доведеться подбати про повноцінне утеплення всіх елементів будинку або квартири – даху, стін, вікон, дверей, покрівлі. До слова сказати, погана теплоізоляція може «звести нанівець» ефективність будь-якого опалювального приладу.

Переваги та недоліки

Основною перевагою ПЛЕН вважають розміщення на стелі, ось тільки вартість установки устаткування буде істотна.

  • Монтаж інфрачервоних систем Білюкс виконується за короткий час, а впоратися з цим може кожен господар.

Пожежна безпека та збереження оптимальної вологості в приміщенні – істотні переваги. Проте, в роду опалювального обладнання крім ПЛЕН є й інші прилади, що володіють даними характеристиками.

Екологічність і тривалий термін служби – фактори, які цікавлять кожного покупця. Інфрачервоне випромінювання корисно для здоров’я людини, а ПЛЕН, так само як і Білюкс, виготовлена з безпечних матеріалів. Тривалість експлуатації ПЛЕН – близько десяти років..

  • Білюкс прослужать до двадцяти п’яти років і більше.

ПЛЕН і його «підводні камені»

Основні недоліки плівкових електричних нагрівачів – це утеплення будинку і неможливість використання деяких видів внутрішньої обробки. Без ретельного утеплення будівлі або площі квартири, ПЛЕН будуть неефективні. Практично вони будуть гріти вхолосту. Доведеться подбати про те, щоб замінити віконні та дверні конструкції в квартирі, закрити всі щілини, виконати зовнішнє і внутрішнє утеплення стін.

Для господарів приватних будинків даний список розширюється: доведеться утеплити покрівлю, підлогу, підвал, дах, димар, перекриття. Таким чином, опалювальна система обійдеться дуже дорого. Особливості технології не дозволяють поєднувати ПЛЕН з фарбуванням, штукатуркою і обклеюванням шпалер. Плівковий обігрівач можна закривати тільки декоративним матеріалом, який не містить метал.

  • Якщо ви мріяли про домашнє «сонечко», але вас зупиняють деякі нюанси, скористайтеся інфрачервоними обігрівачами Білюкс.

Їх встановлюють на стелі, незалежно від матеріалу обробки, коли ремонт вже виконано. Існує можливість монтажу – демонтажу пристрою. Крім того, деякі обігрівачі Білюкс можна використовувати навіть на вулиці, тому доскональне і копітке утеплення не знадобиться.