Дитячий садочок с. Старява

Проблема

В даному дитячому садку було тільки пічне опалення. Взимку воно зовсім не справлялось тримати необхідну температуру для дітей. На обідній сон дітей не вкладали, оскільки в кімнаті було холодно. В ігровій теж. Високий показник захворюваності у дітей на ГРЗ та ГРВІ.

Рішення

Встановили обігрівачі Б 1000 - 2 шт в ігровій, Б 1000 - 3 шт в спальні та Б 1000 - 1 шт в санвузлі.

Результат

Дітки змогли бавитись зі своїми іграшками на теплій підлозі, через обід їх вихователі вже клали спати (хоча вони й не дуже тому були раді). Зменшилась кількість захворювань на ГРЗ та ГРВІ. Вазони розрослись та зацвіли неначе влітку.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.