Додаткове опалення лабораторії “МедЛаб”

Київ
Проекти
вул. Лебедєва-Кумача, 7В
(068) 844-84-75
Проблема

Створити комфортне додаткове опалення приміщень лабораторіїї під час осінніх та весінніх похолодань, та більш економного опалення під час зими.

Рішення

Встановили обігрівачі Білюкс Б1350 = 3 шт, Былюкс Б1000 = 2 шт та для контролю комфортної температури терморегулятори Terneo VT = 3 шт.

Результат

Стабільна температура для відвідувачів на відмітці в 20 градусів, та комфортна в амбулаторії на відмітці в 23 градуси.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.