Дозвілля в стилі Билюкс

Відпочинок в стилі Білюкс

Гра в стилі Білюкс

  • Командний дух в компанії народжується в той момент, коли хлопці плечем до плеча захищають свою територію, намагаються розгадати стратегію противника, виявити слабкі позиції.
  • Гра в пейнтбол нагадує сучасний бізнес.
  • Десь слід залягти на дно, десь проявити ініціативу.

Відпочинок в стилі Білюкс

  • Час, проведений на свіжому повітрі, яскраві фотознімки, відеоролики нагадують про дозвілля ще довгий час.
  • Компанія, в якій немає хороших і добрих традицій, не може бути успішною.

Повноцінний відпочинок – це гарантія успішного бізнесу

Багато компаній не беруть до уваги такий важливий аспект як відпочинок співробітників в корпорації. Наголос робиться на постійне підвищення продажів, самоосвіти, поліпшення професійних якостей. Безумовно, все це важливо для роботи. Але повноцінний відпочинок в дружньому доброзичливому колективі не замінить ніщо!

Саме тому компанія Білюкс поряд з виставками, презентаціями та семінарами влаштовує вилазки на природу, велотреки або змагання з пейнтболу. Об’єднуючись в команду в боротьбі проти суперника, співробітники вчаться розуміти один одного з півслова. Бійцівські якості потім здорово знадобляться у веденні корпоративного бізнесу.

Гра Білюкс в пейнтбол

Азарт, що виникає під час гри, переростає в стійке бажання перемагати завжди і у всьому. Замість того щоб змушувати працівників зробити певний відрізок роботи, краще власним прикладом показати, як треба рухатися вперед.

Постійний гніт з боку керівництва, закиди, зауваження тільки розлютили працівників. Важливі слова, сказані в доступній і доброзичливій формі, будуть сприйняті з розумінням. А ось шквал звинувачень, крики відіб’ють геть бажання працювати навіть за великі гроші.

Як прекрасно, відкинувши умовності, почати жартівливу війну між таборами. Свіже повітря, гарна компанія, смачна їжа. Що ще потрібно для гарного проведення часу в колективі? Компанія Білюкс пишається своїми висококваліфікованими кадрами і робить все для того, щоб співробітники любили свою роботу.

Гра Білюкс в пейнтбол

Адже коли людина неохоче збирається в офіс або з жахом думає про те, що на початку тижня його знову чекають «муки праці», то говорити про якийсь результат взагалі не доводиться. Тільки вогник всередині, що розгорається з кожним днем все яскравіше може привести до успіху загальної справи. Професійний запал, відчуття себе частиною єдиного цілого, вміння протягнути руку допомоги товаришеві – такі важливі чинники дійсно хорошого колективу.

Компанія Білюкс зі свого боку намагається робити все, щоб співробітникам було комфортно в колективі. Спільні вилазки на природу і святкування професійних і особистих свят є обов’язковими заходами. Старанні і виконавчі працівники завжди можуть розраховувати на матеріальну подяку або підвищення. Та й як інакше? Всі благі справи має заохочуватися і цінуватися!

Здійснюючи переворот в опаленні України, компанія Білюкс не просто піклується про населення. Ми намагаємося привнести в кожен будинок частинку тепла, допомогти заощадити гроші, розповісти про нововведення на ринку опалення. Це не банальний спосіб заробляння грошей, а чітко продумана і налагоджена схема заощадження природних ресурсів і навколишнього середовища.

Довгохвильові стельові обігрівачі з’явилися в багатьох будинках, і вже приносять істотну користь людям. І це не просто інфрачервоне тепло опалювачів, це частинка тепла наших сердець, турбота про населення. Місія Білюкс триває!