Суперекономічне опалення частини будинку інфрачервоними обігрівачами

Опалення будинку електричними обігрівачамиІснує багато суперечок щодо того, чи дійсно інфрачервоні обігрівачі насправді знижують витрати на опалення вашого будинку, а також працюють так само ефективно, як це рекламується.

Хоча Інфрачервоний обігрівач не може повністю замінити існуючі системи опалення та печі вашого будинку, вони насправді допомагають знизити загальні витрати на опалення будинку. Якщо ви хочете зігрітися інфрачервоним обігрівачем, вирішальним фактором для економії є опалення частини будинку: кімнати, найбільш населеної зони, зони дивана – а не всього будинку. Більшість побутових моделей розраховані давати тепло на 10 м2 у величезних площах до 100 квадратних метрів, і вони досягають цього досить ефективно.

Інфрачервоний обігрівач може нагріватися 10-15 хвилин, щоб обігріти необхідну ділянку приміщення.

Таким чином, інфрачервоні обігрівачі дозволяють економити на опаленні, коли ви використовуєте один обігрівач над диваном, ви не повинні тримати вашу систему опалення на високій температурі, яка вимагає набагато більше енергії, ніж вимагає інфрачервоний нагрівач. Крім того, котли, які працюють на нафті, вугіллі або газі дійсно шкодять споживачам, тому що кишеня їх порожніє швидко через зростання цін на викопні енергоресурси. Саме тому, Ваш термостат можна прикрутити приблизно на 3-5 градусів, і розмістити Інфрачервоний обігрівач в одному або декількох місцях в вашому домі, що безумовно, призведе до зниження рахунки за опалення, так як котел служить для підтримки “фонової” температури.

Інфрачервоні обігрівачі, також відрізняються дуже низьким енергоспоживанням, оскільки жоден градус тепла, який вони виробляють не марнується. Вони нагрівають поверхні предметів вглиб, випускаючи енергію теплових хвиль, які поглинаються матеріалами навколо нього. Це той же самий процес, який використовує Сонце для нагріву Землі, і в результаті практично не втрачається тепло взагалі. Інфрачервоний обігрівач нагріває приміщення рівномірно від підлоги до стелі, в той час як більшість стандартних електричних нагрівачів виробляють конвективне тепло і більш тепле повітря збирається під стелею. Інфрачервоні обігрівачі, є також вирішенням проблеми обігріву в певних областях і місцях будинки, в яких ви і ваша сім’я проводите велику частину свого часу. Це дозволяє запускати вашу систему опалення або піч при ще більш низькій температурі, тому що ви тримаєте області, які користуються великою увагою у вашій сім’ї, в теплі і затишку – це здоровий фундамент сімейних цінностей.

У цілому, інфрачервоні обігрівачі дійсно виправдовують свою репутацію як ефективне рішення економії енергії для опалення будинку. Вони можуть допомогти вам заощадити гроші на рахунки за опалення, оскільки вони допомагають усунути теплове навантаження, яку несе основна система опалення протягом довгих, холодних зимових місяців. Хоча початкова ціна якісного і безпечного інфрачервоного обігрівача, близько 100-300 доларів, здається досить високою, ви будете в змозі заплатити за це протягом одного зимового сезону грошима, які ви економите на своїх рахунках за існуюче опалення, яке працює у фоновому режимі, завдяки інфрачервоним обігрівачів.

Інфрачервоні обігрівачі здатні економно і комфортно гріти окремі частини будинку, хоч одну кімнату опалювати і економити. Не боячись розморозити систему опалення.

Якщо ви хочете зігрітися інфрачервоним обігрівачем, вирішальним фактором для економії є опалення частини будинку: кімнати, найбільш населеної зони, зони дивана – а не всього будинку. Більшість побутових моделей розраховані давати тепло на 10 м2 у величезних площах до 100 квадратних метрів, і вони досягають цього досить ефективно. Інфрачервоний обігрівач може нагріватися 10-15 хвилин, щоб обігріти необхідну ділянку приміщення.
Таким чином, інфрачервоні обігрівачі дозволяють економити на опаленні, коли ви використовуєте один обігрівач над диваном, ви не повинні тримати вашу систему опалення на високій температурі, яка вимагає набагато більше енергії, ніж вимагає інфрачервоний нагрівач. Крім того, котли, які працюють на нафті, вугіллі або газі дійсно шкодять споживачам, тому що кишеню їх порожніє швидко через зростання цін на викопні енергоресурси. Саме тому, Ваш термостат можна прикрутити приблизно на 3-5 градусів, і розмістити Інфрачервоний обігрівач в одному або декількох місцях в вашому домі, що безумовно, призведе до зниження рахунки за опалення, так як котел служить для підтримки “фонової” температури.