Економні обігрівачі Білюкс: і опалення зробили, і грошей заощадили

економічні обігрівачі

Кожен господар будинку, піклуючись про опалення, шукає всілякі способи економії. Адже обігріти будинок на сьогодні – завдання не з простих і не з дешевих задоволень. Проте, вихід завжди є, і при бажанні ви можете забезпечити саме економічне опалення квартири, приватного або заміського будинку.

Саме економічне опалення будинку – від компанії Білюкс

Компанія Білюкс є виробником стельових довгохвильових і середньохвильових інфрачервоних обігрівачів, які не тільки економічні, але і якісні. Якщо порівнювати з газовими котлами, то інфрачервоне опалення в три рази дешевше, а, значить, воно є найекономічнішим опаленням заміського будинку.

Вибираючи обігрівачі, звертайте увагу на наступні мітки:

  1. інфрачервоні;
  2. довгохвильові;
  3. середньохвильові;
  4. регулювання температури.

Коефіцієнт корисної дії – дуже великий

Якщо ви вважаєте, що саме економічне опалення приватного будинку неможливо за нинішніх цін на опалювальне обладнання, то ви глибоко помиляєтеся. Економія тепла можлива, та ще й суттєва – до 40% в порівнянні з іншими повітряними або водяними опалювальними системами. Скористайтеся найекономічнішим обігрівачем – електричними інфрачервоними стельовими панелями BILUX, і отримаєте коефіцієнт корисної дії до 97%.

Променисті обігрівачі швидше обігрівають приміщення, ніж повітряні системи опалення. Це ще один плюс в сторону самих економічних обігрівачів.

У будь-якої опалювальної системи терморегулювання є основою енергозбереження. Наші самі економічні обігрівачі для дому не є винятком – стельові довгохвильові обігрівачі дозволяють регулювати точний контроль температури в приміщенні. Всі вищезазначені особливості інфрачервоних обігрівачів доводять, що вони є найбільш економічними системами опалення.

Наша продукція – в великому асортименті за кращими цінами

Ми пропонуємо своїм клієнтам самі економічні електричні обігрівачі, так як йдемо в ногу з часом. З огляду на можливості покупців і вигідні технічні характеристики обладнання, ми ретельно працюємо над створенням кожної моделі інфрачервоних обігрівачів.

Нашу продукцію можна використовувати для опалення не тільки приватних або заміських будинків, а й квартири. Якщо вам потрібен найекономічніший обігрівач для квартири, звертайтеся в компанію Білюкс: ми вам запропонуємо кращу систему опалення.

Сьогодні все більше людей роблять покупки в інтернет-магазинах. На нашій офіційній сторінці ви знайдете широкий асортимент самих економічних електрообігрівачів. Ваше замовлення буде доставлено в цілості і своєчасно.

Ми даємо дуже довгий гарантійний термін на використання нашого обладнання. Гарантія від Білюкс – 25 років.

Якщо ви виберете нас – найекономічніший електрообігрівач принесе тепло і затишок у ваш будинок.