Електричні обігрівачі для гаража

Електричні обігрівачі для гаража

Як не замерзнути в гаражі?

 • Навіть найекономніший автолюбитель розуміє, що в зимовий час гараж повинен бути теплим.
 • Морозити транспорт нерозумно, адже ремонт промерзлого авто в кілька разів перевищить витрати на опалення.

Опалення в гаражі

 • Опалення – унікальна можливість не прогрівати автомобіль, а відразу заводити його.
 • У гаражі не повинно бути тепло, як на курорті.
 • Рекомендований температурний режим для зими – не більше +5 градусів.
 • Щасливчики, які проживають в котеджах, де є єдина з гаражем система опалення, переважно проживають на території європейських держав.
 • Рідко знайдеш на вітчизняних просторах настільки досконалу і продуману систему обслуговування.
 • Тому доведеться подбати про тимчасовий обігрів в гаражі самостійно.

Енергоносії – за і проти

Хочемо відразу зупинитися виключно на електричних обігрівачах для гаража. У складний для економіки період, даний ресурс залишається більш – менш доступним для всіх верств населення. Газові обігрівачі та агрегати на твердому паливі може дозволити собі не кожен водій.

У автосервісах існує пряма необхідність організації системи опалення, інакше клієнти підуть до конкурентів. В першу чергу, потрібна герметизація і утеплення гаражного боксу, щоб виключити витік теплого повітря зсередини і перешкодити потраплянню холодного повітря ззовні. Заміна масла і ремонт транспорту – процедури, які повинні виконуватися при нормальній температурі повітря.

Хто куди, а я – в гараж!

Серед кількох типів електричних обігрівачів варто виділити найбільш популярні для використання в гаражі:

 • Конвектори.
 • Масляні радіатори.
 • Теплові гармати.
 • Інфрачервоні обігрівачі.

Діелектричні і спіральні конвектори знадобляться для тимчасового обігріву гаража, де висока вологість повітря. Нагрівальними елементами даного виду електрообладнання є спіральна конструкція або діелектрична пластина.

Завдяки природній конвекції, тепло від алюмінієвого корпусу піднімається вгору, поступово витісняє холодний. У маленькій кімнатці так можна швидко зігрітися, але працювати в гаражі з конвектором буде незручно: доведеться постійно залишати прилад включеним, щоб досягти бажаної температури. Варто сказати, що спіральні конвекторы рідко застосовують в гаражах, віддаючи перевагу більше інноваційним способам опалювання.

Масляні радіатори популярні і зручні в експлуатації. Прилад можна переносити, а доступна ціна пристрою робить його привабливим для багатьох автолюбителів. Ось тільки для нагрівання приміщення доведеться почекати кілька годин. За цей час маслонаповнені «гаджети» намотають значну кількість електроенергії. Тому доведеться розщедритися, щоб оплатити тепло в гаражі. Поряд з мобільністю і безпекою, масляний радіатор може виявитися «не по кишені» багатьом господарям.

Теплові гармати – професійні вентилятори великої потужності. У металевому міцному корпусі знаходиться нагрівальний ТЕН, який дозволяє швидко поширювати тепло в приміщенні. Гармати використовують для сушки, примусової вентиляції і обігріву будь-яких приміщень. Таке придбання можуть собі дозволити тільки автосервіси і приватні компанії, тому навряд чи середньостатистичний водій зможе дозволити таку розкіш для старої іномарки.

Інфрачервоні обігрівачі давно стали «помічниками» для багатьох автолюбителів. У побуті і на виробництві системи-випромінювачі з’явилися не так давно, але вже набули популярності. До речі, корпорація Форд вперше використовувала інфрачервоні системи для прискорення сушки автомобільних корпусів після фарбування. Елемент з кварцового скла або склокераміки є джерелом ІЧ-випромінювання.

У порівнянні з традиційними обігрівачами, інфрачервоний випромінювач нагріває предмети, які незабаром стають теплоносіями, і починають поширювати тепло всюди.

Інфрачервоні обігрівачі Білюкс можна кріпити на стелі або стінах, що дуже зручно для гаражних приміщень, де корисного простору катастрофічно не вистачає. Інфрачервоні електрині обігрівачі справляються з прогріванням гаража втричі швидше, ніж традиційні опалювальні прилади. При цьому немає повітряної конвекції і протягів!

Які переваги інфрачервоного електричного опалення?

 • Довговічність. Термін служби – 25 років, при цьому в обігрівачі немає деталей, які зношуються при контакті.
 • Безпека і екологічність. При роботі приладу не виділяються продукти горіння, і не виникають шкідливі електромагнітні поля.
 • Мобільність пристрою. Обігрівач можна легко покласти в багажник автомобіля і транспортувати в інше місце.
 • Економічність роботи. Мале споживання електроенергії припаде до смаку багатьом любителям авто. Крім того, за допомогою інфрачервоних випромінювачів зручно нагрівати окремі ділянки у великих приміщеннях.
 • Доступна вартість. У порівнянні з іншими видами опалювальних приладів, інфрачервоний обігрівач цілком доступний кожному, а з урахуванням його зносостійкості і економічності, таке вкладення досить вигідно!