Електричні обігрівачі для офісу

Електричні обігрівачі для офісу

Комфорт в офісі – висока працездатність

  • Не секрет, що гарний настрій і високі показники роботи співробітників офісу залежать не тільки від своєчасної виплати заробітної плати.
  • Важливим фактором в організації трудового процесу є створення комфортної температури в приміщенні.
  • Про які досягнення можна говорити, якщо в зимовий день співробітникові не хочеться знімати верхній одяг, приходячи в офіс?

Витрати на електроопалення

  • Серед можливих способів організації тепла найбільш вигідним і оптимальним є електричне опалення.
  • Згідно зі статистикою, енерговитрати за сезон складають приблизно 180 – 250кВт/м2 в залежності від тепловтрат в приміщенні.
  • У середній смузі України приблизний розрахунок виглядає таким чином: при зовнішній температурі до -20 градусів в приміщенні повинно бути близько +18 градусів.
  • Висота стель не більше 270 сантиметрів. Таким чином, опалення розраховують за формулою 100-120/м2.
  • Так для приміщення площею 20м2 потрібен обігрівач потужністю не менше 2 кВт.

Карбонові обігрівачі

Відмінні риси: за рахунок того, що карбонове волокно має велику теплопровідність, ніж ТЕНи, споживання енергії зменшується в 2 рази. Зазвичай моделі мають властивість обертати корпус, що збільшує ефективність нагріву. Розташування карбонового обігрівача на підлозі має на увазі наявність вільної площі в приміщенні. Крім того, карбонові обігрівачі можуть зламатися після сильного удару або падіння з висоти.

У цілому, обігрівачі відрізняються досить високим ККД, не спалюють кисень. Дизайн карбонових обігрівачів підходить до сучасного інтер’єру. Небажано нахиляти або упускати пристрій. Деякі моделі обладнані захистом при нахилах, падінні обігрівача, при перегріванні карбоновий обігрівач автоматично відключається.

Масляні радіатори

Серед обігрівачів, що продаються, масляні займають певне місце. Зручність у використанні і простота установки – основні переваги масляних радіаторів. Потужність радіаторів становить 1-2,5 кВт: отже, подібні установки підходять для використання на дачах, в квартирах, офісах.

Перевагами масляних обігрівачів також є тиша роботи, що важливо при експлуатації в офісі. Зосередитися під гул тепловентілятора, погодьтеся, буде набагато складніше. Для зручності переміщення масляні обігрівачі обладнані коліщатками, але, знову ж таки, доведеться підшукати вільне місце для розміщення радіатора на підлозі. Щоб нагріти повітря відчутно, знадобитися близько години, тому для моментального обігріву масляний радіатор не годиться.

Конвектори

Для багатьох офісів єдино правильним рішенням при організації опалення є конвектор. Особливо популярні настінні панелі, в яких корпус нагрівається максимально до +45 градусів. Такі конвектори можна встановлювати навіть на стіни, оброблені деревом – загоряння не буде.

У цегляній будівлі є сенс використовувати конвекторні панелі, оскільки на один м3 потрібно близько 100Вт потужності обігрівача. Розігрів системи потребує додаткового часу. Добре розміщувати конвектори в районі вікон, щоб перешкоджати вступу холоду.

Тепловентилятори

Опалювальні прилади, які гріють, безперервно пропускаючи повітряну масу через нагрівальний елемент, називаються тепловентиляторами. Такий обігрівач підійде для невеликого офісного приміщення. Прилад сушить повітря, а це не дуже добре для здоров’я. Через кілька хвилин роботи тепловентілятора, можна відчути «тяжкість» повітря. Крім того, з’являється легкий запах гару, який обумовлений попаданням частинок пилу на спіраль.

Якщо потрібен швидкий обігріву офісу, то можна придбати тепловентилятор, але краще не використовувати його постійно. Шум приладу під час роботи може дратувати і відволікати. Крім того, тепловентилятор не рекомендується залишати без нагляду, так як при падінні отвори закриваються, а спіраль перегрівається. Деякі моделі тепловентиляторів обладнання функцією автоматичного вимкнення.

Інфрачервоні обігрівачі

Найбільш досконалими і економічними системами по праву вважаються інфрачервоні обігрівачі. Варто взяти цю обставину на озброєння, якщо ви орендуєте приміщення для офісу. Напевно, ви оплачуєте окремо витрати по електроенергії, а використання інфрачервоних приладів в офісі дозволить заощадити власні кошти.

Інфрачервоні промені абсолютно безпечні для людини. Тільки інфрачервоний випромінювач має особливість нагрівати не повітря, а меблі, підлогу, стіни. Переваги роботи ІЧ-пристроїв – безшумна робота, швидкий обігрів, зручна установка на стелі. Варто відзначити відсутність неприємних «ароматів» гару і пересушене повітря.

Відкриття – закривання дверей в приймальні ніяк не вплине на роботу інфрачервоного пристрою. У будь-якому випадку, всі поверхні і предмети стають теплоносіями, і в кінцевому підсумку починають самі випромінювати тепло.

Інфрачервоні електричні обігрівачі Білюкс можна використовувати в якості основного обігріву та створення комфорту в певних зонах. Фахівець допоможе розрахувати оптимальну потужність приладу, враховуючи такі параметри, як висота стель, площа, теплоізоляція.