Електроопалення своїми руками

 

“ВАША ЕКОНОМІЯ ЕЛЕКТРИКИ від 40% СВОЇМИ РУКАМИ”

Купивши готовий комплект опалення Білюкс Ви отримаєте систему автономного опалення для кімнати в квартирі або на дачі, яку можна легко встановити самому переглянувши лише відеоролик на цій сторінці. Отримайте результат у вигляді зменшення споживання електрики на лічильнику і зменшення рахунків на оплату за електрику. Самі створите унікальну систему опалення вашого приміщення, контролюючи тепло автоматично.

________________________________________________________________________________

Готові комплекти до 10 м, 20 м, 40 м. Офіційний сайт Білюкс™

Технологія, яка ніколи не підведе.
Економія може досягти більше 40% в місяць,
коли ви навчитеся встановлювати і управляти довгохвильовим опаленням.

 

Опалення 10 м2

 

ЯКЩО ВИ ЩЕ ТУТ. ТЕПЕР У МЕНЕ ГОЛОВНЕ ПИТАННЯ ДО ВАС І ДАЙТЕ ВІДПОВІДЬ СОБІ НА НЬОГО ПРЯМО ЗАРАЗ.

Вам цікаво економити електроенергію безпечно опалюючи своє приміщення?

Маючи… квартиру, офіс, склад, балкон, гараж, підсобку, битовку і то, де Вам холодно. Причому, незалежно керуючи теплом в кожній кімнаті, не займаючи простір уздовж стін і на підлозі.

І на цьому етапі у нас є тільки 2 варіанти: Ні або Так.

Що найдивніше і в той же час цікаве. Ті, хто думаючи в слух “Ні-ні.. мені це не підходить, я краще піду…” всередині себе думають “а може це дійсно працює і може це та можливість, про яку я замислювався при оплаті рахунків за опалення”.

Якщо Вам не цікаво платити за енергію менше, а отримувати тепла більше, використовуючи можливості нових технологій, Ви можете закрити цю сторінку. І швидше за все, після цього нічого страшного не трапиться. І не зміниться. І що погано, в кращу сторону теж не зміниться.

Швидше за все, Ви підете спати, поїдете на свою роботу або повернетеся до бізнесу, де вже так давно використовується традиційне конвекційне опалювання, що не дає тієї економії, яку Ви хочете. І все буде нормально, навіть коли у Вас піднімуть тарифи ще в 2 рази.

_________________________________________________________________________________

Але одну річ Ви точно не зможете зробити – це виправдовуватися, що у Вас не було можливостей, щоб інвестувати в скорочення витрат на опалення. Вона є. Зараз перед Вами.

СЕКРЕТ ЯКИЙ ЗНАЮТЬ І ВИКОРИСТОВУЮТЬ НЕБАГАТО, РОЗКРИТИЙ!

Опалення ноу-хауСекретна запатентована технологія, про яку йде мова, спрямована на те, щоб усе тепло від джерела без втрат передавалося безпосередньо предметам (підлога і стіни), накопичувалося в них і прогрівало повітря на висоті не більше 2-х метрів від підлоги, таким чином не перегріваючи повітря під стелею.

Ні для кого не секрет, що в природі всі процеси організовані з найменшою втратою енергії.

Це зрозуміло.

Адже сонце стоячи в зеніті в літню пору, гріє найкраще, так і обігрівач розташований на стелі має найвищу ККД, але не будь-який обігрівач можна повісити на стелю і почати економити. У нашому випадку увесь секрет технології полягає в довжині хвилі тепла, що випускається, – 5 мікрон, таке тепло відчувається як “м’яке” і є безпечним для тварин, рослин і людини. Воно здатне прогрівати предмети і тіла до 4 см вглиб до 22-24С.

Вивчіть всю інформацію на цій сторінці – це підвищить Ваше розуміння даної технології в багато разів і вам буде легше прийняти той факт, що опалення найкраще розташовувати на стелі. Що температура повітря може бути менше на 3С, ніж ми звикли, а комфорт залишиться тим же що і раніше. Пояснюється це тим, що температура підлоги і стін на 3-5С вище!

ПРИКЛАД РОЗТАШУВАННЯ СТЕЛЬОВОГО ОПАЛЮВАННЯ ДЛЯ КІМНАТИ ДО 20 м2 І ЕКОНОМІЧНИЙ ЕФЕКТ!

Обігрівачі Білюкс в квартирі

Система електроопалення

 

Ефект гарантований. У порівнянні зі звичайним опаленням за допомогою батарей і радіаторів, яке гріє повітря, автономна система опалення Білюкс на базі стельових ІЧ панелей Білюкс є економніше в 2-3 рази!

Опалення кімнати

 

 

Витрати на звичайне опалення 20 м2/міс:

20 *  6,96 = 140 грн

Витрати на опалення Білюкс 20 м2/міс:

222 кВт⋅ч * 0,31 = 70 грн

ЕКОНОМІЯ: 50%

ВИСНОВОК: Розрахункова вартість опалення 1 м2 дорівнює грн.в міс/м2 =70/20 = 3,5 грн/м2

 

 

 

Опалення 20 м2 своїми руками

 5 БОЖЕВІЛЬНИХ БОНУСІВ

Не дивлячись на те, що наша продукція за своєю цінністю в десятки разів дорожче, ніж її вартість, я приготував для Вас ще 5 карколомних бонусів.

Це те, що Ви отримаєте, замовляючи обігрівачі в мережі Білюкс:

1) Теплотехнічний розрахунок системи опалення БЕЗКОШТОВНО!

2) Схема розміщення в приміщенні.

3) Доставка товару від 10 000 грн в будь-який район України БЕЗКОШТОВНО!

4) Монтаж, допомога професійного електрика.

5) Гарантія – 3 роки!

 

ВІДГУКИ ПРО НАШІ БІЛЮКСИ

«Здрастуйте! Хочу поділитися емоціями :) замовила обігрівач восени. Тоді ж і отримала (ніяк не могла відписати відгук). Замовила стельовий обігрівач Білюкс Б600, задоволена на всі 100%. Стоїть біля мене як основне опалення, в зимові морози – 30, у мене в кімнаті було виставлені +25. що дуже радує.

Плюси
Тихий, не заважає під ногами :) не кидається в очі (знайомі приходять в гості ніяк НЕ можуть збагнути від куди береться тепло) ну і звичайно ж економний :).
Мінуси
…У мене був раніше Билюкс 1350, так ми його коли встановити не підключили стабілізатор напруги :( якось мережа видала 300В і обігрівача більше немає. Тому ТРЕБА ОБЕРЕЖУТЬСЯ :) »
В’ячеслава Урсу

«Замовив днями обігрівач стельовий Білюкс з доставкою до Харкова. Отримав на наступний день на Новій пошті, де і оплатив за товар. Доставили безкоштовно. Не в сезон дешевше купувати – літні знижки…»

Плюси
Швидко і безпечно – без передоплати.
Мінуси
немає

Дмитро Нікітін

«Хотілося б поділиться досвідом. Ми обігріли дачний будинок інфрачервоними обігрівачами компанії БІЛЮКС. Довго вибирали, адже брендів багато, але як я зрозуміла з відгуків білюкс найпопулярніші. Відгуки тільки позитивні за рік роботи не один обігрівач не вийшов ізстроя, вре працюють як годинник. У нас встановлені Б1000, Б1350 і Білюкс Б600. Практично вся серія побутових обігрівачів. Виготовлені якісно, працюють безшумно. Все як ми хотіли, встановив і забув. Коли сусіди приходять, не зрозуміють звідки тепло, всі звикли, що обігрівачі повинні перебувати на підлозі або на стіні. А тут все на стелі, дуже зручно, місця не займає зовсім.»

Олена Осипова

100% безризикова гарантія на перші 14 днів.

Якщо протягом 14 днів Ви зрозумієте, що Вам щось не підходить, Ви зможете легко зробити повернення вкладених коштів.

Ми даємо таку гарантію, тому що розуміємо, наскільки сильним і цінним є наш продукт, який Ви випробуєте і розуміємо, наскільки він змінить Ваше уявлення про тепло і економію.