Енергоефективний будинок: наповнюємо з нуля

Енергоефективний будинок Білюкс

Що таке енергоефективність?

  • Отримання конкретного результату з мінімумом витрат – це і є енергоефективність.

Основні елементи енергоефективного будинку?

  • Якісна теплоізоляція
  • Вентиляція
  • Теплі вікна
  • Поновлювані джерела енергії
  • Економічне низькоінерційне опалювання

Заміський будинок сучасного обивателя – це вже не хатинка «про чотирьох стінах» з минулого століття. Частенько власник прагне створити житло, яке б мало не лише візуальну привабливість, але і дозволяло надалі економити свій бюджет. Йдеться про енергоефективність будівлі.

Що таке енергоефективність?

Отримання конкретного результату з мінімумом витрат – це і є енергоефективність. Щоб створити будівлю максимально енергоефективну знадобиться максимальне використання вищої кваліфікації і інноваційних технологій. Важливі етапи зведення енергоефективності споруди – досягнення мінімальних тепловтрат і раціональне використання теплової енергії.

З яких складових складається поняття «енергоефективний будинок»?

Почнемо з теплоізоляції: адже цей параметр є одним з головних. Якісна теплоізоляція, мінімальні містки холоду – ось хороший приклад теплоізоляції. Ще на початку закладки фундаменту і проектування слід подбати про вибір теплоізоляційного матеріалу. Клімат, рельєф, сонячна орієнтація, матеріал і розміри будівлі, вентиляція – все це в комплексі впливає на кінцевий показник енергоефективності.

Опалення – важливий елемент енергоефективності. Існує безліч способів опалення – газове магістральне, електричне та інші. Для заміських котеджів оптимальним варіантом основного або додаткового джерел опалення стануть інфрачервоні системи «Білюкс» керовані wi-fi терморегулятором.

wi-fi терморегулятор bilux

Інфрачервоне випромінювання прогріває предмети, меблі, людей, а не повітряну масу. Тому можна говорити про швидке прогрівання приміщення, особливо, якщо порівнювати з традиційними опалювальними системами. Оскільки інфрачервоні системи опалюють лише ті приміщення, які необхідно, можна говорити про істотне зниження витрат на електроенергію.

Крім того, простір вище людського зросту не прогрівається, так як в цьому немає необхідності. Конвективні системи опалення діють за принципом «повітря прогрівається, починаючи від стелі». ІЧ-системи працюють в умовах періодичного енергоспоживання: як тільки температура падає нижче певної норма, починається активація роботи обігрівача. Станеться автоматичне включення системи і прогрівання до комфортної температури протягом півгодини.

Відновлення енергетичних джерел

Однією з ознак енергоефективного будинку є використання автономних джерел енергії. Тепло землі, сонце і вітер – це природна енергія, яку може використовувати людина. Використовуючи комплекс джерел відновлюваної енергії з енергоефективними технологіями, можна вирішити питання життєдіяльності людини навіть в місці, де недоступні загальні комунікації.

Застосування елементом інтелектуального управління всіма процесами допоможе звести витрати електроенергії до мінімуму. Система «Розумний будинок» працює за заданим алгоритмом, тому строго стежить за витратами. Одним з яскравих прикладів економії є застосування різних температурних режимів в житлі. У нічний час для створення комфортної обстановки можна зменшити температуру і знизити «обороти» вентиляції. Під час відсутності мешканців взагалі немає сенсу в роботі побутових приладів: раціональну витрату енергоспоживання можна повністю довірити інтелектуальній апаратурі.

P.S. За суперекономічне опалення енрегоеффектівного будинку проконсультуйтеся у наших представників, тут!