Енергозбереження опалення за допомогою інфрачервоного обігріву

Енергозбереження опалення за допомогою інфрачервоного обігріву

Як заощадити до 40% електроенергії?

  • Спочатку пофарбували стіни в приміщенні світлою фарбою, щоб знизити витрату електроенергії приблизно на 10%.
  • Оскільки рід діяльності нашої компанії пов’язаний з появою кіптяви і гару, то склали графік з очищення вікон, щоб знизити витрати на освітлення.
  • Виявляється, таким чином можна заощадити до 40% електроенергії.

Освітлення СТО економними лампами

  • До речі, очищення плафонів і світильників від пилу, також допомагає економити.
  • Вирішили розділити приміщення на світлові зони: на СТО є місця, де необхідна достатня кількість освітлення, а є просто «мертві» райони.
  • Для освітлення стали використовувати світлодіодні, ДНТ, металогалогенні лампи.

Микола Єпіфанов, інженер СТО, 39 років

«Часто-густо говорять про енергозбереження, створюючи нову побутову техніку, яка допомагає економити. У мене вдома у самого пральна і посудомийна машини класу А ++, тому можу не з чуток порівняти як було «до» і стало «після».»

«Коли на нашій станції техобслуговування автотранспорту зайшла розмова про економію, ми розробили план з декількох етапів.»

Тепло

«З настанням зими на порядку денному постало питання про опалення на СТО. Працювати з механікою в холоді просто неможливо. Замість того щоб «слухати» мотор і перебирати коробку, механіки раз у раз бігають чаювати. Гріються таким чином.»

«Раніше приміщення належало заводу, а потім його розкупили дрібні підприємства, на кшталт нашої станції техобслуговування. Тепер у нас по сусідству кондитерський і взуттєвий цехи. Централізовані трубопроводи були обрізані спочатку, тому піклуватися про опалення довелося самим.»

«Спочатку розгубилися: стелі в приміщенні високі – обігріти все практично неможливо. Про звичайні побутові пристрої не може бути й мови. Вони тут просто «загубляться». Проте, не можна було морозитиме ні персонал, ні обладнання, тому стали шукати вихід.»

«В інтернеті натрапили на рекламу інфрачервоного стельового обладнання Білюкс.»

«Спочатку відразу відмесли цю ідею, оскільки уявити собі, як тепло згори нагріватиме простір, не могли. Однак вирішили уточнити у фахівців, в чому суть інфрачервоних систем опалення. Менеджери пояснили, що системи можна розмістити на підвісах, вибравши оптимально відповідну відстань. Крім того, можна локально розподілити джерела тепла там, де цього необхідно.»

Інноваційні технології: за чи проти?

«Такий варіант нас цілком влаштовував, і ми купили інфрачервоні обігрівачі Білюкс для будівлі. Обігрівачі з’явилися в місці відпочинку персоналу, і, зрозуміло, безпосередньо на робочому місці. Механіки стали більш повороткими, так як відразу скинули з себе зайвий одяг.»

«До цього робочим доводилося утеплятися, хто як міг. Відлучки під приводом випити чайку або перекурити припинилися, так як працювати було цілком комфортно і затишно. Незважаючи на те, що за вікном був стійкий мінус, в будівлі було тепло.»

«Приємною особливістю стало те, що нагрівалися предмети, що знаходяться в зоні «сонячного тепла» Білюкс.»

«Інструменти перестали бути крижаними, а раніше навіть в рукавичках до них страшно було торкатися. Робота пішла на лад, а проблема з електричним опаленням була вирішена.»

«Додаткові плюси в тому, що обладнання пожежобезпечне і розташоване не під ногами.»

І навіть бонус!

«У розрізі вищевикладеного, ми прагнули вибирати опалення, яка не «підкосить» наш бюджет. Однак, незважаючи на переконливі розповіді менеджерів Білюкс, не могли повірити, що економія буде такою істотною. Електричні обігрівачі працювали впродовж дня, автоматично включаючись і вимикаючись після досягнення заданої температури. Для кожної групи систем – свій терморегулятор

«Інфрачервоні обігрівачі Білюкс придбали на початку минулого опалювального сезону, тому сьогодні даної проблеми у нас вже не існує.»

«Використовуючи інфрачервоне тепло, змогли заощадити досить багато. Критичним питанням на СТО був зламаний підйомник. Зекономлені кошти направили саме на покупку нового підйомного обладнання для автомобілів.»