Виставка в Чернігові. ЕКСПО ОСІНЬ 2010

Опалення Білюкс

Стенд компанії «Білюкс» виглядав таким чином.

День перший.

Прибули в Чернігів. Місто справило незабутнє враження: тут збереглися будівлі, зведені в 800 році н.э.!

Опалення Білюкс

Опалення Білюкс

Далі ми вирушили на місце проведення виставки: ЕКСПО ЦЕНТР знаходиться на вулиці Рокоссовського 2-А. Перед нами стояло важливе завдання – підготувати експозицію компанії «Білюкс» до презентації.

У місцевому супермаркеті ВЕНА придбали зручні кріпильні підвісні елементи.

Опалення Білюкс

У магазині помітили, що над касами встановлені обігрівачі FRICO. Безумовно, Чернігів – просунутий і сучасне місто, де вміють економити енергію!

День другий.

Виставка-продаж трохи не виправдала наших очікувань. Виробники виставляли і продавали переважно товари народного споживання. Технологічні побутові прилади і масажери зайняли всього кілька стендів.

Організатори запевнили нас, що високотехнологічні та енергозберігаючі виставки проводяться за закритими дверима в мерії Чернігова. Саме тут розглядаються експонати енергозберігаючих проектів, і приймається рішення про їх реалізацію.

День третій.

Дуже частим питанням, яке задають користувачі, є: «Як встановити терморегулятор?». Для того щоб продемонструвати нашим клієнтам, наскільки просто здійснити монтаж термодатчика, ми пропонуємо відеосюжет про встановлення приладу EBERLE. Оскільки саме ця марка виробника з Німеччини зарекомендувала себе як надійний пристрій, ми пропонуємо покупцям звернути увагу саме на цей терморегулятор. За п’ять років – жодного бракованого пристрою!