Фельдшерсько-акушерський пункт (ФАП) (с.Копистин)

Хмельницький
Проекти
вул. Герцена 10, офіс 1
(068) 844-84-75
Проблема

Висока вартість газового опалення, яке, при цьому, не дає достатньої температури в приміщенні.

Рішення

Для опалення приміщення ФАПА та створення комфортних умов для праці, було використано побутові обігрівачі: Б 1350, Б1000 та Б 600, в якості основного опалення.

Результат

Оплата за опалення значно зменшилася порівняно із сумами, які сплачувалися при використанні газового котла. Є можливість в різних кабінетає підтримувати різну температуру.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.