Здійснилося: вже вісімнадцять!

З днем Конституції

Навіщо нам конституція?

  • щоб розуміти які вищі цінності декларує держава
  • які гарантії прав і свобод людини і громадянина
  • які довгострокові цілі ставить держава для об’єднання і розвитку громадян і суспільства в цілому

Що нового?

  • У новій конституції від 2014 року внесено наступні поправки:
  • особливий статус російської мови нарівні з українською
  • децентралізація державного управління регіонів

День Конституції України

28 червня 2014 року українські громадяни відзначать вісімнадцятиріччя прийняття Конституції. Чого наша країна змогла домогтися на сьогоднішній день? Чого очікувати українцям, крім приємного уїкенду з трьох вихідних?

Конституцію прийняли в 1996 році після бурхливих дебатів між депутатами, які відстоюють парламентську точку зору, і прихильниками виконавчої влади. Так незалежна держава отримало територіальну цілісність і суверенітет.

Незважаючи на «непорушність» документа, незабаром документ був розкритикований, так як було виявлено окремі протиріччя та неузгодженості. Нібито, приймали документ в поспіху, тому не зуміли передбачити усіх тонкощів.

Незважаючи на нестабільну ситуацію в країні, День Конституції важливий для кожного громадянина. Дотримання законів допоможе побудувати цивілізоване громадянське суспільство, а конституційні права покликані захистити недоторканність і безпеку кожного.

Компанія «Білюкс» щиро вітає Вас з Днем Конституції України! Нових звершень в ім’я держави, трудових успіхів і мудрих рішень!