Франшизи Білюкс з мінімальними вкладеннями

Франшизи Білюкс з мінімальними вкладеннями

Як здійснити мрію?

  • Раніше я думала, що заробити на будиночок за містом не зможу за все життя.
  • Подруги жартували, що мені треба або залишити цю задумку, або вдало вийти заміж.
  • Але заміж я поки не збиралася, а думка про те, щоб проводити вихідні у власному будиночку, насолоджуючись тишею і читанням улюбленої книги, не давала спокою.

Чим зайнятися?

  • Розуміла, що влаштовуватися на роботу в компанію немає сенсу, так як я буду отримувати фіксовану зарплату, розмір якої буде змінюватися тільки в сторону зменшення.
  • До цього довелося попрацювати у великій корпорації (не буду згадувати назву): там стабільно зменшували виплати працівникам, чіпляючись до кожної дрібниці.
  • Рідко коли співробітник був настільки зразковим, що йому вдавалося отримати кровно зароблені в стовідсотковому обсязі.

Анна, 28 років, Київ

Успіх з франшизою

«Вирішила шукати інші варіанти. Звернула увагу на франчайзинг пропозицію компанії Білюкс, що займається електроопалювальними бізнесом. Незважаючи на те, що діяльність компанії почалася не так давно, інноваційне обладнання швидко стало популярно в опаленні виробничих і житлових об’єктів. Традиційним способом зігрітися для нас вважався якщо не масляний радіатор, то чавунна батарея. Впродовж останнього десятиріччя подарувало світу тепловентилятори, які «згоряють» за сезон і дорогі конвектори, пересушують повітря.»

«Інфрачервоні обігрівачі Білюкс відрізняється екологічністю і працює без спалювання кисню. Виходить, що таку продукцію можна пропонувати і в дитячих установах, і в лікарнях.»

«Якщо раніше обігріти великий склад вважалося неможливим, то з Білюкс це стає реальністю. Незважаючи на високі стелі, можна розмістити системи локально, спустити на потрібну висоту на підвісах, відрегулювати температурний режим. Все це я дізналася трохи пізніше, коли стала франчайзі Білюкс

«А поки переді мною була пропозиція про співпрацю, причому настільки вигідне, що я кілька разів перечитувала його, намагаючись знайти підступ. Де ж дрібний шрифт або підводні камені? Ключовою особливістю франшизи було створення інтернет-магазину інфрачервоних обігрівачів або фірмової роздрібної точки продажів.»

«При цьому, компанія організовує професійне навчання з нуля, надає якісні товари. Стартовий внесок під силу будь-якому починаючому бізнесменові.»

Франчайзі-особливості

«Компанії вигідна співпраця з франчайзі – адже це підвищує впізнаваність бренду в Україні. Крім того, співпрацювати з компанією, яка зайняла перше місце в конкурсі «Інноваційний прорив »у 2011 році, дуже почесно. Так я зайнялася власною справою. Дивилася відеоуроки, освоювала тонкощі продукції, щоб вміти грамотно відповісти на питання, а не просто плескати красивими віями. Починала продажу зі стартового пакета, багато сил і часу вклала в рекламу і SEO-розкрутку в пошукових системах. Поступово у мене почала формуватися власна дилерська мережа.»

«Не варто думати, що опалювальне обладнання продається тільки напередодні зимового сезону. Якщо запропонувати продукт «під правильним соусом», то його з руками відірвуть навіть у найспекотніший день.»

«Поступово я стала купувати продукцію на склад по самій вигідною ціною від виробника, діяльність стала приносити стабільний і відчутний дохід. Мій кар’єрний ріст – це тільки особиста заслуга і постійна підтримка у вигляді Білюкс.»

«Можу з упевненістю сказати, що я отримую від роботи задоволення: адже нести тепло і добро в кожну оселю – це так приємно. Ах так, забула про головне: вільний час я проводжу в будиночку за містом, купленому на виручені від франшизи Білюкс кошти.»