Майбутнє за довгохвильовими промисловими обігрівачами

Зелене виробництво

На більшості підприємств робоча зона, яка б вимагала обігріві, становить від 20 до 30%. На практиці ж виходить, що решта 70-80% опалюється даремно, і їх сміливо можна віднести до прямих втрат. Всьому виною застарілі і мало ефективні промислові обігрівачі.

Порушити закони фізики неможливо, тому тепле повітря постійно буде прагнути вгору. Було встановлено, що зростання температури повітря в виробничому приміщенні від підлоги до стелі становить 2,5°С на 1 метр.

Легко підрахувати, що, наприклад, якщо висота стель 12 метрів, а середня робоча температура не перевищує 15°С, тоді повітря під дахом нагрівається до 40°С!!! В добавок маємо величезні теплові втрати за рахунок неідеальних перекриттів і щілин.

Промисловий обігрів

Припливні повітряні потоки розподіляються нерівномірно із-за високої швидкості подання повітря. В результаті виникають сильні протяги, погіршується комфортність трудового процесу. Багато керівників з метою економії свідомо йдуть на недотопа, при цьому подача повітря залишається високою. Це призводить до того, що робочі скаржаться на переохолодження, а ефективність подібної системи опалення прагне до нуля.

Променисте опалення майбутнього

Керованість опалювального процесу також залишає бажати кращого. Більшість підприємств працюють в одну-дві зміни чотири-п’ять днів на тиждень. Давайте підрахуємо: одна зміна становить приблизно 5000 годин, з них робочими годинами можна назвати лише 1100 (23% від загальної кількості). В інший час опалення ведеться без людей! Для роботи в двозмінному режимі опалювальний період дуже рідко перевищує 2300 годин (46% від загальної кількості). Не варто скидати з рахунків незаплановані простої і поломки. Ось і виходить, що навіть стабільні виробництва просто змушені відключати системи теплопостачання. Такий обігрів – суцільний збиток!

Опалення цеху з кран-балкою інфрачервоними обігрівачами

Отже, застарілі системи промислового обігріву самі винні, оскільки не вміють працювати в економному режимі? А головний енергетик не в змозі впоратися зі складнощами перекладу системи опалення в черговий режим роботи. До того ж кваліфікований персонал з багаторічним досвідом нині в ціні.

Усіх цих проблем, звичайно ж, можна уникнути. Для цього досить встановити інфрачервоні промислові обігрівачі. Відмінно себе зарекомендували іч-обігрівачі «Білюкс».

Отримати консультацію, ознайомитися з асортиментом і замовити інфрачервоні промислові обігрівачі з доставкою по Україні можна у наших представників вже сьогодні.