Опалення цеху електрикою. Газ в нокауті!

pb080561

Наші стандарти роботи на об’єктах

До наших дилерів часто надходять дзвінки з конкретним замовленням: такі-то грілки, така-то кількість. Звичайно, заходиш в інтернет і отримуєш всю необхідну інформацію, і не тільки на сайті Bilux.ua. Є інтернет-магазин, є сайти наших офіційних партнерів, є багато відгуків від клієнтів на форумах і в соціальних мережах. Для того, щоб опалити терасу або балкон будинку, або в якості додаткового джерела тепла, наприклад, в спальню, всієї цієї інформації в інтернеті достатньо. Також завжди можна додатково проконсультуватися по телефону. Але якщо вам потрібно опалювати великий виробничий цех або встановити обігрівачі Білюкс в якості основного опалення, без виїзду наших фахівців на об’єкт не обійтися. Цифровими нівелірами вони заміряють розміри приміщення, висоту стелі, віконні отвори. За допомогою тепловізорів отримують всю необхідну інформацію про температуру повітря та про тепловтрати в різних частинах об’єкта. Звичайно, ми намагаємося враховувати ще безліч параметрів: де і як довго знаходяться люди у приміщенні протягом доби, які зони потребують більш інтенсивного прогрівання і т. д. Вся ця інформація обов’язково обробляється, перш ніж клієнт отримає рекомендації по установці обігрівачів Білюкс. Причому це буде не тільки серія та необхідну кількість грілок, а ще і схема розташування обігрівачів. Також ми встановлюємо терморегулятори, що дозволяють підтримувати різну задану температуру протягом доби, а також перемикатися на нічний режим.

Відгук від ТОВ «Арда Метал Пекеджинг Україна»

І як же приємно, коли наша праця гідно оцінюється вдячними клієнтами. Наведу тут відгук від головного енергетика ТОВ «Арда Метал Пекеджинг Україна» В. Л. Коробова, отриманий нами у письмовому вигляді, за що окрема подяка. Він дуже цікавий, тому що містить суху мову цифр. Можна довго розписувати переваги стельового інфрачервоного опалення Білюкс перед іншими видами опалення, а можна просто ознайомитися з реальними цифрами.

ardagh-group-logo

«У приміщенні цеху площею 320 м2 раніше було встановлено 7 газових обігрівачів типу АОКГ-5.
Витрата зрідженого газу при зовнішній температурі -50С на кожен обігрівач становив 25 літрів на добу. Вартість скрапленого газу 1л=10,5 грн. Разом 25л*10,5 грн*7=1837,50 грн/добу. При цьому температура всередині приміщення ледь досягала 16-18С.
В грудні 2015 р., за рекомендацією компанії ТМ «Білюкс», були встановлені 10 обігрівачів П4000. Температура в приміщенні цеху, при зовнішній температурі -100С, становить 210С, при цьому споживання електроенергії становить близько 400кВт/добу, що відповідає 400*2,3 грн=920грн/добу. Економія за добу близько 900 грн, що в період сильного похолодання (від  -100С до -20С).
У період помірного похолодання економія грошових коштів збільшується в півтора рази.
Адміністрація ТОВ «Арда Метал Пекеджинг Україна» висловлює велику подяку підприємству ТМ «Білюкс» за надані рекомендації та встановлене обладнання, у вирішенні обігріву приміщення виробничого цеху».

Підведемо підсумки:

За відмови від газових обігрівачів і перехід на інфрачервоні обігрівачі Білюкс витрати на опалення цеху були знижені у два рази. Економія в місяць склала близько 27000 грн. При цьому температура в цеху збільшена з 160С-180С до комфортних для людини 210С. І це пыдрахунки при похолоданні від -100С і нижче. При більш характерної для нашої смуги нульової температури економія збільшується до 40000 грн в місяць. Тобто вартість 10 промислових обігрівачі Білюкс окупається всього за півтора-два місяці опалювального сезону.

Тут доречно нагадати про стратегію розвитку Білюкс 2020:

«До 2020 року скоротити споживання газу для потреб опалення на 20%, за допомогою впровадження найбільш економічних з електричних систем опалення — довгохвильових стельових обігрівачів. Сприяти переходу від конвекційних систем опалення до більш ефективних довгохвильових інфрачервоних, т. ч. зробити переворот в опаленні».

Коли ми впроваджували цю стратегію, вартість газу була значно нижче. І тим не менш, ми ставили для себе такі завдання і послідовно реалізовувалися в цьому напрямку. Тепер за нас працюють цифри, заощаджені клієнтами десятки і сотні тисяч гривень. І постійно зростаюча мережа партнерів ТМ «Білюкс» в Україні і Європі.2016-07-08_12-40-40

ПЕРЕВОРОТ В ОПАЛЕННІ не за горами!