Газовий котел або альтернативне опалення зі стелі? Електрикою! ?

Вітаю! ?

В розпалі опалювальний сезон і уряд затвердив вимогу МВФ про підвищення тарифів. Тому час замислитися що краще? Газовий котел або альтернативне опалення, яке дасть можливість економити. Сьогодні поговоримо про довгохвильові  стельові економайзери.

Ролик знятий для інтерв’ю ТК “Орбіта”, програма “PRO ПОРАДИ”. Автор і ведуча: Тетяна Намазова.

? Що це?
? Принцип роботи?
? Де краще встановлювати і як?
? На кого орієнтовані?
? Скільки дозволяє заощадити?
? Яким чином?

Що це? Принцип роботи? Де краще встановлювати і як?

Стельові економайзери працюють за принципом тепловипромінюючого  або променистого опалення, де передача енергії відбувається за рахунок довгохвильового інфрачервоного випромінювання.

Наші Інфрачервоні обігрівачі  плутають з популярними короткохвильовими випромінювачами. Такі обігрівачі ставлять на літніх верандах кафе: вони світять червоним світлом, тому що їх температура близько 1000С. Вони прогрівають тільки обмежену зону.

Випромінювання довгохвильових обігрівачів невидимо, бо поверхня нагрівається до 300С. Вони встановлюються під стелю і прогрівають стіни і предмети, які віддають тепло повітрю. Такі обігрівачі підходять для основного або додаткового опалення.

Основна перевага тепловипромінюючих стельових панелей – це більш якісний мікроклімат в приміщенні, що обігрівається – мінімум пилу і стабільна вологість, більш економна експлуатація: завдяки випромінюванню тепловий комфорт настає вже при нижчих температурах.

На кого орієнтовані? Скільки дозволяє заощадити? Яким чином?

Довгохвильові обігрівачі бувають трьох типів: для побутового застосування, для промислових приміщень і для вулиці. Кожен тип обігрівачів виробляється в декількох модифікаціях з різною потужністю. Для приміщень, де передбачається інтенсивний повітрообмін (наприклад магазини, торгові центри, будинки культури) або при опаленні певних зон, де необхідно цілеспрямовано обігрівати людей в обмеженому просторі, більш вигідно використовувати довгохвильові стельові панелі, у яких конвекція набагато менше.

Для житлових приміщень з висотою стелі від трьох метрів або приміщень з великою площею скління, як у вітрин магазинів знову ж, теж вигідніше використовувати тепловипромінюючі панелі, ніж радіатори, конвектори або повітряні гармати!

Економніше конвектора, теплової гармати або масляного радіатора, тому що випромінює тепло безпосередньо на предмети, а не нагріває повітря, яке піднімається вгору і працює циклами. Він прогріває приміщення і вимикається. Коли температура повітря знизиться, він знову запрацює. Причому повітря не розшаровується на гарячий під стелею і «холодної зоною» над підлогою і в середньому приміщення необхідно прогріти до меншої температури, ніж при опаленні конвекцією. Це друга складова економії.

Тобто основа енергозбереження – це променисте тепловипромінювання. Під стелею, обігрівач віддає більшу частину енергії випромінюванням, тому що повітря не циркулює. По-друге, чим вище температура на поверхні, тим більше випромінювання, тому що повітря не встигає охолоджувати поверхню. Але занадто велика температура призводить до неможливості використання в закритих приміщеннях. Температура близько 300С на пластині і розміщення під стелею від трьох метрів – це золота середина енергозбереження даних панелей і комфортного клімату в приміщенні.

Потенціал економії в порівнянні з традиційним конвекційним опаленням – будь то котли газові або твердопаливні – від 40%. І чим вище стеля, тим більше економія.

INSTAGRAM
TWITTER

Дякую за перегляд! ; D

Всім переворот в опаленні для економії і заробіткуууу !!!

Каталог продукции