Громадська діяльність Білюкс для дітей

Громадська діяльність Білюкс

Нові ідеї енергозбереження від найменших

  • Харківські школярі взяли участь у творчому конкурсі, присвяченому збереженню природних ресурсів і навколишнього середовища.
  • Підприємці, які займаються енергоефективністю, зацікавилися цим заходом.
  • Не залишилася осторонь і компанія Білюкс, яка вирішила скористатися свіжими ідеями і яскравими думками самих маленьких вчених.
  • Дитина часом може видати щось геніальне, що дорослому навіть не прийде в голову.

Креатив від підростаючого покоління на енергофестівале

  • На енергофестівале були представлені малюнки, макети еко-будинків, аплікації, плакати і багато всякого креативу від підростаючого покоління.
  • Тетяна Суханова, яка є директорів харківської організації «Енергія миру» розповіла, що в цьому році в конкурсі взяли участь не тільки школярі, а й молоді сім’ї, бабусі і дідусі.

Вперед, команда екологів!

Журі допустило до виставки триста дев’ять робіт. Вперше конкурс, присвячений охороні природи, з’явився десять років тому. Тоді його учасниками стали всього сорок школярів. Брати участь могли всі бажаючі, без вікових обмежень і регламенту за кількістю учасників. У фіналі програми «Енергофестіваль» організатори влаштували справжнє свято..

Зрозуміло, компанія Білюкс взяла активну участь в еко-фестивалі. Нагородження супроводжувалося концертними номерами, піснями, танцями, сценками.

Кожен учасник, чия робота була виставлена в фойє Центру культури отримали дипломи та пам’ятні подарунки. Гості свята і партнери приєдналися до організаторів, щоб особисто віддячити головних «екологів» міста. Ротарі-клуб «Харків Мрія», який об’єднує бізнес-лідерів і професійну еліту Харкова, вручив призерам сертифікати «Студії творчості» з правом придбання матеріалів для робіт.

Перше місце на енергофестівале

Друге місце на енергофестівале

Призи, подарунки та приємні несподіванки

Один з членів Ротарі-клубу, директор компанії «Білюкс. Переворот в опаленні »Олег Литвинов відзначив, що діти дуже добре зуміли виявити проблеми збереження природи і енергоресурсів. Дорослим залишилося лише зробити правильні висновки і застосувати їх на практиці.

Особливо директору компанії Білюкс сподобалася робота учениці другого класу середньої школи №129 міста Харкова Монни Ареховой. Серед інших робіт плакат дівчинки посів третє місце..

В результаті талановита дівчинка отримала в розпал свята іменний сертифікат особисто від директора компанії. Олег Литвинов власноруч вручив подарунок дівчинці під час церемонії нагородження.

Олег Литвинов і Монна Арехова

У центру плаката Монни – проблема розумного споживання енергії. Знаками оклику дівчинка зазначила прилади, які працюють безконтрольно майже в кожному будинку – телевізор, комп’ютер, освітлення, обігрівачі і не тільки. Навіть, якщо придбати найекономічніший опалювальний прилад, але відкрити вікна на вулицю і включити температуру на максимум, це не дасть очікуваного результату.

Плакат Монни Ареховой

Інфрачервоні обігрівачі довгохвильового типу компанії Білюкс розташовуються на стелі, тому не займають зайвого місця . Крім того, за допомогою терморегулятора можна встановити бажаний режим, який не спустошить ваш гаманець і зігріє в холодний день.

За допомогою грамотного розрахунку опалення для конкретного приміщення можна облаштувати максимальний комфорт в будинку, офісі, на виробництві. Якщо немає можливості розмістити обігрівачі безпосередньо на стелі, можна скористатися підвісами..

Автоматичне включення і виключення обігрівача – це те, що допоможе зберегти ваші кошти. М’яке тепло, що йде зверху, ніяк не шкодить людині, а навпаки бореться з інфекціями і безліччю захворювань.

Зрозуміло, всіх цих подробиць поки не знає Монна Арехова, яка по-дитячому інтуїтивно висвітлила проблему енергозбереження в своєму малюнку..

Компанія Білюкс в тісній співпраці з партнерами продовжить переворот в опаленні, який допоможе зберегти природу і допомогти людям.