Якщо в будинку не ростуть квіти, спробуй інфрачервоне опалення Білюкс!

Чому квіти не ростуть?

У вас не ростуть квіти? Довгохвильові обігрівачі вирішать цю проблему! Квіти люблять Білюкс!

Сонячні промені – це головне джерело тепла на планеті. Тепло і видиме світло випромінюються одночасно. Разом вони – є найважливішими складовими розвитку і підтримки життя на нашій планеті.

Інфрачервоні промені відчуваються нами як тепло. Тепло істотно змінює швидкість біохімічних процесів в тканинах організмів, що найсильнішим чином впливає на зростання, розвиток і розмноження флори і фауни. Неймовірно, але факт той, що різні довжини хвиль інфрачервоного випромінювання по різному впливають на шкіру і рослини.

Яка роль інфрачервоних променів в життєдіяльності рослин?

Виявляється, що за правилом Я. Х. Вант -Гоффа константи швидкості біохімічних процесів виростають в 2 -4 рази з підвищенням температури на кожні 10 градусів. Відомо, що биофизиологические реакції в тканинах рослин починаються при температурі +5 градусів Цельсія і активуються при +10 градусів Цельсія.

Інфрачервоні промені не допускають перегріву рослин. Нагріваючись, рослини випаровують воду. При цьому відбувається відведення надлишок тепла через листя, і завдяки цьому, починається процес поглинання СО2.
Інфрачервоні довгохвильові випромінювачі не створюють конвекції і не спалюють кисень, а також створюють комфортне середовище для рослин і тварин при температурі воздуза нижче на 3 градуси, ніж при конвективному опаленні!

Приклад впливу довгохвильових обігрівачів Білюкс на зростання квітів в приміщенні.

Обігрівачі для росту квітів

Яка роль інфрачервоних променів в життєдіяльності людей?

Інфрачервоним променям відводиться найважливіша роль в існуванні всього живого на Землі. Кожен організм містить величезну кількість води до 70%. Нагрівання молекул води відбувається рівномірно, тому і тварини нагріваються рівномірно. Для холоднокровних: ящірок, змій, температура тіла яких залежить від навколишнього середовища – це має значення :). Уявіть собі вода нагрівалася б не рівномірно – до чого це могло б привести?!

Найдивовижніше, що люди самі здатні генерувати інфрачервоні хвилі в 6-20 мікрон, так як організм підтримує постійну плюсову температуру. Оптимальний діапазон далекого інфрачервоного випромінювання становить від 5 до 14 мікрон, який дуже близький до резонансної частоти молекул води. Ця схожість має сенс, оскільки наші тіла також складаються майже з 70% води. Цей діапазон, який іноді називають “Vital Rays”, має спеціальну регенеруючу дію на організм.

На відео нижче, показано, як довгі хвилі (довжина хвилі яких близька до довжини хвилі випромінюваних людиною) можуть виводити токсини з організму. А коротка хвиля, навпаки перегріває верхні шари шкіри і пересушує її.

Тепло від обігрівача з довжиною хвилі 5 мк рівномірно розподіляється по підлозі, який випромінює вже 9,4 мікрона – це випромінювання здорової людини на поверхні шкіри. Оскільки молекули води резонують і вібрують (див. На відео вгорі), ця вібрація викликає вивільнення клітинних токсинів, таких як ртуть, алюміній, холестерину та інших токсичних газів, таких як сірка і формальдегіду. Вихід енергії з довгохвильового інфрачервоного обігрівача настільки близько до променевої енергії організму, що наш організм поглинає 96% енергії прогріваючись при цьому до 4 см. Але не ПЕРЕГРІВАЮЧИСЬ!