Хеллоуїн Білюкс!

Bilux-Halloween-2014

Популярне свято – Хеллоуїн!

Наближається популярне свято – Хеллоуїн, який прийнято відзначати в останню ніч жовтня. Виникнення дивного свята припадає на період існування цивілізації древніх кельтів. Перехід між світлою і темною частинами, а також світом живих і померлих отримав назву День всіх святих (All Hallows Even). Любителі простоти незабаром скоротили назву до Halloween. У США свято почали відзначати «з подачі» ірландців – приблизно з 1846 року. Свято зі страшилками, перевдяганнями і нескінченним веселощами припав до душі і нашим співвітчизникам.

Основний атрибут свята – гарбуз

Основний атрибут свята – гарбуз, який випотрошили і прикрасили запаленою свічкою. Безумовно, така прикраса допоможе створити святковий настрій, але не зігріє холодним осіннім вечором. Про Ваш комфорт невпинно дбає компанія «Білюкс», пропонує інноваційне інфрачервоне опалення для житлових і виробничих приміщень.

Згідно з легендою

Згідно з легендою, хитрому коваля Джеку двічі вдалося обдурити Сатану. Після смерті його душа пустилася в поневіряння по світу, освітлюючи шлях вуглинкою, що знаходиться в ріпці. Спочатку ліхтар Джека майстрували з картоплі і ріпи, проте незабаром остаточно віддали перевагу гарбузу.

Святкування веселого Хеллоуїна

Саме час почати готуватися до святкування веселого Хеллоуїна! Можна перевтілитися у вампіра або симпатичну відьму, біса або зомбі – чим страшніше ваш костюм, тим веселіше пройде карнавал. І не забудьте про солодощі! Інакше маленькі гості, які постукають в ваш будинок з вимогою «Частуй або пошкодуєш» будуть засмучені.

Компанія «Білюкс» бажає всім дилерам, партнерам і замовникам тільки гарного настрою і тепла в душі і будинку!