З Новим 2016 Роком колеги і соратники Білюкс!

З Новим 2016 Роком Білюкс!

Позитивні моменти 2015 року

  • За 2015 рік збільшилася кількість позитивних відгуків від клієнтів від 50% до 70%, що свідчить про зростання довіри до Білюкс!

2016 рік – початок економічного зростання і прогресу!

  • Нехай цей зелений колір надії, «що спалахнув», допоможе реалізувати усі плани і цілі наших клієнтів.

Найкращий момент року

Олег Литвинов, директор ТОВ «Білюкс»

«Рік, що минає залишає за собою приємні моменти, реалізовані проекти, нові досягнення. У передноворічні дні особливо віриться в те, що світ стане добрішим, кращим, успіх і щастя прийдуть в кожен будинок. Найдорожче, що можна подарувати рідним і близьким – це тепло, любов і розуміння.»

«Найкращий момент року – це кількість позитивних відгуків від клієнтів, що збільшилися c 50% до 70%, що свідчить про зростання довіри до Білюкс! Кожен новий відгук радує нас, зайвий раз підтверджуючи, що ми приносимо реальну користь людям.»

«Особливо надихала нас любов до справи з боку найважливіших людей в Білюкс – соратників, колег, фрілансерів, які приєдналися до загального перевороту в опаленні. Ми з упевненістю дивимося в завтрашній день, і знаходимо всі підстави для оптимізму: реальні можливості втілення в життя чітких і конкретних планів. Завершальним акордом 2015 року стало створення команди спецназу Білюкс.»

Вікно в Європу

«Найважче було заново прорубати вікно в Європу, але перші кроки вже були зроблені! Це як перший крок немовляти – несміливий, невпевнений, хиткий. Так починається розвиток незворотного і стабільного процесу співпраці з новими клієнтами.»

«Рік був зеленого кольору, який уособлює стабільність і надійність. Складний період в економіці позначився в діяльності всіх підприємств. Для Білюкс відкривалася маса можливостей, але не завжди вдавалося їх реалізовувати.»

«Наступний 2016 рік – початок економічного зростання і прогресу. Нехай цей зелений колір надії, «що спалахнув», допоможе реалізувати усі плани і цілі наших клієнтів. Ми, в свою чергу, допоможемо економити і заробляти на енергоефективному опаленні.»

«Відповідною цитатою року ми вибрали вислів Уоррена Баффета:« Робіть справи з тими людьми, які вам подобаються і які поділяють ваші цілі ». Нам завжди приємно співпрацювати з новими замовниками, відкривати світ енергозбереження для нових клієнтів, демонструвати переваги інфрачервоного обладнання.»

2016 рік – рік підкорення вершин!

«2016 року відкриває нові можливості для підкорення вершин. Нехай кожен рух веде тільки до кращого, задуми втілюються в життя, змінюючи його на краще. Фінансової стабільності, чудового настрою і тільки приємних сюрпризів!»

«Вітаю Вас, колеги і соратники, з Новим 2016 Роком!»